Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex lennék? Bővebben lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék? Bővebben lent van kifejtve.

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy nekem volt egy 2 éves nagyon toxic kapcsolatom egy fiúval. Bele betegedtem lelkileg és testileg, minden hogy, nem térek ki a részletekre..


Ennek a kapcsolatnak 2 éve vége, de nem tudok még most sem a fiúkra úgy nézni, hogy kellene (jó egy két férfi színész de az most mindegy) Undorodom attól hogy szexuális kapcsolatot létesítsek fiúval.


5 évvel ezelőtt heccből egy buli alkalmával a csajok neki álltak mindenkivel csókolózni, akkor élveztem de másnap nem tulajdonítottam neki semmit, majd rá 2 hónapra egy csajjal volt egy kisebb smárolas, tapi egyebek élveztem de másnap annak se tualjdonìtottam semmit..


És az utóbbi 2-3 hónapban rengeteget fantazialok erről az időszakrol, hogy milyen jó volt.


Unokahugom hozta fel hogy lehet bixesz vagyok, és lehet tényleg az vagyok, de nagyon őrlődök magamban..😔 szexuális kapcsolatom sose volt lánnyal de mostanság arról is fantazialok..


A város ahol élek nem derülhet ki, ha esetleg tényleg biszex vagyok.. a családom megölne.. Szeptembertől megyek egyetemre egy másik városban remélem ott kiprobalhatok ezt azt, hogy rájöjjek kihez vagy kikhet is vonzódok valójában, addig meg felemésztem magam ☹️


19/l



2021. máj. 18. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lehet, hogy biszex vagy, de ezzel nincs semmi baj, fogadd el, tanuld meg szeretni magad

Ha szeretnél beszélni róla, vagy hogy milyen szinten betegedtél bele előző kapcsolatodba (egészséges lehet beszélni róla, és lehet jobban meg is tudlak érteni, mint hinnéd), vagy akár csak úgy jól esne beszélgetni valakivel, írj rám nyugodtan (akár más felületet is találhatunk)

L (bi)

2021. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát összefoglalva toxikus kapcsolatod volt 15-17 éves korod kozt, azóta a férfiak nem csak akkor ha színész, 14 évesen lányokkal csókolóztal és most erről fantazialgatsz,


És ezek után tőlünk kérdezed hogy ki és mi vagy.


Na én egyet tudok, zseni az nem. :)

2021. máj. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!