Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális,ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális,ha beleszerettem eggy 12és fél éves lányba 24 éves létemre? Tudom hogy nem normàil, de kölcsönös! Ő is szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 21:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%
ez eleg beteeeeg. egy 12 eves konkretan meg GYEREK. engedd ezt el.
2021. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ismertem olyan párt, ahol a lány 12 volt, mikor összejöttek, a srác meg vagy 22. Ők is elég durvák voltak, pedig a lány simán kinézett 16-18 évesnek, erősen sminkelt, korához képest érett volt, felnőttesen öltözött. Egyébként évekig együtt voltak és elvileg jól megvoltak (és nem cigány/lower class emberekről volt szó, hanem egy egyetemi hallgatóról, a csaj pedig most jár egyetemre), de alig bírtuk elrejteni a megbotránkozásunkat, ha találkoztunk velük. A srác közröhej tárgya volt, mindenki azzal viccelődött, hogy beteg és pedofil, pedig külsőre nem is látszott a korkülönbség.

Lehet, hogy testileg már nem olyan kislány egy 12 éves, de LELKILEG még kisgyerek. Kislány, érted?

2021. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Legbelől tudom hogy elkellene engednem, de eggy kicsit nehéz!


Nem fogjátok elhinni, de nekem ő az első!


Tudom hogy így még gázabb a helyzet!


Légyszi csak finoman a kommentekkel! Köszönöm

2021. máj. 18. 22:05
 14/34 anonim ***** válasza:
96%
Há ő, há ő várjatok vagy 10 évet vele.
2021. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
12 éves kisgyerek! Egy-ket éve még alsóba járt!
2021. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülei rájönnek, majd könnyebb lesz elengedni. Nem vagy te normális.
2021. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ez nem trollkérdés. Mi a fenét látsz a felnőtt fejeddel egy kisgyerekben? A kisgyerek meg jóhogy élvezi a helyzetet, menő dolog neki, hogy gyerek létére nyomul rá egy “nagyfiú”, de ennyi amit érez, nem szerelem. Az, hogy a te fejedben mi van, azt nem tudom, de nem is akarom tudni. Nem vagy normális. Felejtsd el a kislányt, de nagyon gyorsan.
2021. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
A 12 éves lányok minden olyan, pláne idősebb pasiba belezúgnak aki egy kicsit is kedves velük. DE!!!! Ez nem szerelem. 12 évesen azt se tudja, mi az. Neked kellene eszednek lenni, de úgy látom, nincs. Mi van, annyira nincs nő hogy már kislányokra mozdulsz? Beteges.
2021. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%

Nagynon fontos tudnod, hogy a szexuális kapcsolat beleegyezési korhatára 14 év. Nem mellesleg egy 12 éves gyerek érzelmileg is éretlen egy komoly párkapcsolathoz.

Nem vagy beteg, de légy észnél, és engedd el ezt a vonzalmat, mert semmi jó nem sülhet ki belőle.

2021. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%
24 évesen egyetemre jársz/dolgozol ő meg ALAPISKOLÁBA. Nem, nem, nem, nem. Ez nagyon nem. Érzed te is, hogy nem oké, ugye? Miért nem jött össze egy párkapcsolatod se eddig? Nem is próbáltál ismerkedni vagy hogy történt?
2021. máj. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!