Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális,ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális,ha beleszerettem eggy 12és fél éves lányba 24 éves létemre? Tudom hogy nem normàil, de kölcsönös! Ő is szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 21:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%
Sosem mondanám hogy az öngyilkosság megoldás lehet bármilyen helyzetben, de....
2021. máj. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%
De az öngyilkosság most se lenne megoldás
2021. máj. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
67%

En azt mondom nagyon kicsi az eselye hogy ebbol lezz valami. Eloszor is o meg a teenager evei elejen van. Lehet hogy ez csak egy fellangolas. A szulei valoszinuleg nem is tamogatnak, raadasul a beleegyezesi korhatar 14 ev.


Ismerek valakit aki 13 evesen jott ossze egy nala kb 12-13 evvel idosebb ferfivel, ok azota mar hazasok es ha jol tudom gyerekuk is van. A csaj most kb 27-28 eves.

Ez egy pozitiv kimenetelu kapcsolat de a legtobb esetben szinte biztos hogy nem lesz belole semmi.


En 24 voltam mikor megismertem egy 14 eves lanyt. Idosebbnek nezett ki, legalabb 18-20-nak. O nagyon odavolt ertem, szerintem szeretett is csak nem mondta ki, nekem is nagyon bejott es talalkoztunk is parszor titokban mert az anyja nem engedte sehova. Rengeteget beszelgettunk, percekig csak smaroltunk de szex nem volt.

Egyszer elhivott hozzajuk mert meselt rolam otthon. Ekkor 15 eves volt, en 25. Talalkoztam az anyjaval es ott voltam naluk egy kicsit.

Ezutan viszont meggondolta magat es tobbet nem akart talalkozni, en meg nem is eroltettem. 2 opcio lehet. Egyik hogy nem voltam mar erdekes szamara mert nem volt mar meg a "tiltott gyumolcs" fazis. A masodik opcio hogy az anyja mondta neki hogy epitsen engem le. 1,5 evvel kesobb irt hogy mi ujsag es elujsagolta hogy van egy baratja, en meg mondtam hogy nekem is van komoly kapcsolatom. Azota eltelt par ev, o 20, en 30 es nem is egy orszagban lakunk mar. Ebben a korban egyebkent mar nem veszes a 10 ev kulonbseg de valoszinuleg nala ez annak idejen csak amolyan tinidolog volt, ma mar szoba sem allna velem ugy mint ferfival.

Ez a 2 kozul veled is elofordulhat valamelyik. Ha egyik sem akkor kesobb ahogy idosebb lesz, mas fiuk fele fog kacsingatni, uj iskola, uj osztalytarsak, uj baratok.

Szerintem maradjatok csak baratok es ha 20 evesen is azt mondja a csaj hogy meg mindig erdekled es pont egyikotoknek sincs senkije akkor azt mondom hajra. Inkabb keress 18 ev feletti csajt, jobban jarsz hidd el.

A sok lehurrogas utan amit kapsz en csak azt mondom engedd el ezt most mint szerelmi kapcsolatot.

2021. máj. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%

Ja utolsó, mert ha a beteg, abnormális helyzetbe terelt gyerek beleszeret a manipulatív felnőtt férfiba, és erre felnőtt fejjel sem jön rá, az normális, mert házasok AHAAAA!


Nem, ez valami borzalmas dolog, szerintem is fontolgasd a remete életmódot minimum, húzz el a gyerek közeléből. A legrosszabb ami történhet, hogy járni fogtok, a tini éveit elveszed tőle(akkor is, ha nem dugtok, érzelmileg része leszel a felnőtté válásának, hozzád nevelődik!), felnőttként meg elveszed és megfosztod a normális élettől, tapasztalástól, önálló döntésektől. Úgy látszik önállóan dönt, de NEM! csak 12 éves, nem képes rá, olyan mértékben befolyásolható, annyira keveset tud a világról.. Ha 22 éves lenne, mikor találkoztok nem kedvelne, hanem megvetne egy ilyenért.


Legjobb esetben az történhet ilyenkor, ha a felnőtt férfi megdugja a gyereket és aztán a közelébe sem megy többet, szerencsétlen lánynak lesz ideje feldolgozni a traumát és kijönni belőle felnőtt korára.. Így érzelmileg megszerezni és ellopni a fiatalságát sokkal kegyetlenebb.


Van egy csomó ilyen sztori, ahol gyerekként szedték fel(tanár-diák kapcsolatok) a lányokat, és csak a 40es éveikre, mikor az ő gyerekük lett olyan idős, akkor döbbentek rá a nők, hogy mennyire beteg is a férjük és mennyire nem oké, amit velük tettek. Illetve fordítva fiú-nő párossal is előfordulhat, ne csak a férfiakat okoljuk folyton.


Építs le minden kapcsolatot és kezdj a korosztályoddal!


Egyébként én is ismerek ilyet, a lány 11 éves volt, mikor összejött a 19 éves barátjával, és a szüleik pártolták!! A kislány iwiw adatlapján kint volt, hogy "szeretek játszani a játékaimmal", mikor a srácot felvették egyetemre.. Hányinger kerülgetett minden alkalommal, ráadásul a srác az én exem volt. Emlékszem 12 évesek voltunk, mikor ott álltunk a lépcsőn, ő meg meztelen fotót és nyelves csókot akart, mert "már a nyolc évesek is csinálják"..


Azóta házasok, a srác egyetemet végzett, a lány is. Még mindig a gyomrom kifordul és legszívesebben addig ütném a srácot, amíg lehet. A szülei elváltak egyébként emiatt is, az anyja nem bírta a dolgot, apuka meg nagyon pártolta, vitte őket közösen nyaralni meg minden. Itt laknak a szomszéd utcában. Annyi vicces történt, hogy a 11 éves törékeny alkatú kislány másfél fejjel magasabb lett, mint az amúgy alacsony pasi, és súlyban is felette van a férfinak már. De bár ne történt volna meg az egész, kegyetlen volt nézni az egészet, a szülők meg régről ismerték egymást, a pasi is régről ismerte a kislányt.


Nagyon kíváncsi lennék, mikor szerette meg, és az is érdekelne, te mikor kezdtél ki kérdező a kislánnyal! Ha másból nem, ebből rá kellene jönnöd, hogy pedofil vagy, gondolom legalább egy évvel ezelőtt elkezdtél közel kerülni hozzá, ugye?

2021. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
76%

Senkinek nem tűnik fel, hogy ez kamu? A kérdező helyesírása alapján meg valami C kategóriás troll idióta...


"eggy" Úristen...

2021. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
93%
Bocs de ezért még ülhetsz is. Pedofil.
2021. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az is lehet, hogy azért tette ki a kérdést, hogy felszedjen valami egyértelműen kisgyereket, aki pártolja ezt, mint pl az egyes válaszoló, aki szintén kistini és semmi rálátása nincs a világra.
2021. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
91%
Aki 12 évessel kezd az pedofil, úgyhogy ezt nagyon gyorsan felejtsd el! Ebből bajod is lehet, plusz semmi komoly nem lehet köztetek, mert 14 év a beleegyezési korhatár a szexbe. A szülei simán el is tilthatnak, úgyhogy merem remélni, hogy ez troll kérdés, mert ez így undorító.
2021. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Megnyugtatok mindenkit hogy nem vagyok pedofil!!


Megfogadom a tanácsokat és véget vetek ennek az egésznek!

Igazatok van!


Akik szépen válaszoltak a kérdésemre azoknak köszönöm

2021. máj. 19. 09:23
 30/34 anonim ***** válasza:
90%
Juuj ha én lennék az anyja lehet már nem tudnál hova irkálni! 😃
2021. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!