Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet kibíri egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet kibíri egy kapcsolatban, ahol bizalmatlanság van?

Figyelt kérdés
A másik fél sokat csalódott már, és hiába bizonyítottam hogy bennem bízhat, továbbra is a rossz tapasztalataiból indul ki. Kezdem magam elég rosszul érezni, már én sem akarok annyit beleadni a lapcsolatba, hiszen nem hitt nekem, nem bízott bennem, és majd talán valamikor fog? Meddig lehet így bírni egy kapcsolatban?
2021. máj. 19. 10:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha keresel egy egészséges lelkületű társat.
2021. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is kezdem így érezni. Fáj az ok nélküli bizalmatlanság, és már semmit sem merek tenni, mondani, mert az van bennem, vajon elhiszi hogy komolyan mondom, teszem?
2021. máj. 19. 10:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évig bírtam, de majdnem tönkretett, utána több mint 5 évig hallani se akartam párkapcsolatokról. Nem éri meg.
2021. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem te tehetsz róla, hogy az előző partnerét rosszul választotta meg. Nem neked kell emiatt bűnhődnöd.
2021. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es ezt elmondtam neki, és baromira rosszul esik hogy olyan dolgokat megtettem neki, amiket soha senkinek, és azok után sem bízik bennem.
2021. máj. 19. 11:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Én is mondtam már nőnek, hogy nem leszek senki megmentője. Azért, mert ő szarul választott, ne én szívjam meg. Ha vele maradsz, folyton bizonygatnod kell majd az iránta érzett szerelmedet, szeretetedet és idővel ez teljesen fel fog emészteni téged. 33F
2021. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jegyezz meg, ez nem rólad szól. Bárkivel lenne helyetted, ugyanezt csinálná.
2021. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló tapasztalataim vannak mint #3.

Minél tovább maradsz benne annál rosszabb lesz. Ha úgy érzed van értelme, ülj le és beszéld meg vele hogy te ezen gondolkozol, bánt és zavar a helyzet. Én 1 évig voltam ilyen kapcsolatban, mikor megmondtam neki, hogy ennyi elég, vagy változik vagy legyen vége... utána évekig nem akartam kapcsolatra gondolni sem, mai napig vannak ptsd-s epizódjaim az utolsó hónapról.

F

2021. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. A férfi bizalmatlan velem szemben. Azt hiszi megjátszom magam, szándékosan behálózom stb. Nagyon fáj.
2021. máj. 19. 11:17
 10/19 A kérdező kommentje:
7-es igen úgy érzem, helyettem bárki más lehetne, mert az én személyiségem észre sem veszi. Én mindent szívből igazán őszintén adtam neki, vagy mondtam, tettem. És nem hiszi el.
2021. máj. 19. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!