Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet kibíri egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet kibíri egy kapcsolatban, ahol bizalmatlanság van?

Figyelt kérdés
A másik fél sokat csalódott már, és hiába bizonyítottam hogy bennem bízhat, továbbra is a rossz tapasztalataiból indul ki. Kezdem magam elég rosszul érezni, már én sem akarok annyit beleadni a lapcsolatba, hiszen nem hitt nekem, nem bízott bennem, és majd talán valamikor fog? Meddig lehet így bírni egy kapcsolatban?
2021. máj. 19. 10:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nos üdv a klubban.
2021. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Velem rajta kívül soha senki nem volt bizalmatlan. Én is bíztam mindig azokban akikkel voltam. S ha nem úgy alakultak a dolgok, akkor sem vittem át azt a következő kapcsolatomra.
2021. máj. 19. 11:24
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

én mosz szállok ki belőle 10 évet bírtam mert gyerek is volt.

1.ellenségként kezel

2.vádaskodik

3.meghazudtol

4.hazudik is rólad és a szádba is akar adni dolgokat (de te mondtad, de ezt csináltad ...pedig nem is)

4.birtokolni, kontrollálni akar

5. lehúz, manipulál, hogy ne tudj vagy ne akarj elmenni

6.nem ad bele a kapcsolatba semmit, nehogy "ráfizessen2, cserébe kihasznál amiben tud

és ami a legrosszabb, a paranoid teóriáit másnak is előadja és a végén te leszel a közellenség

engem is úgy tönkretett, most már én sem akarok férfit látni legalább 5 évig válás után

2021. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha kilépsz, utána te se húzd rá az új párodra h biztos ő is igy kezel. Voltam ilyen szituban, azt csináltam amit te, csak az exével ő volt az elszenvedő, aztán meg én miatta. Ne vidd tovább amit okoz.
2021. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Fentebb irtam hogy én soha nem vittem at az exeim rossz dolgait az uj kapcsolatomba.
2021. máj. 19. 12:16
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg engedd el. Vagy bele van ebbe teljesen kattanva, akkor csak lehúz majd téged is még jobban, vagy ez egy jó kifogás, amivel le akar építeni. A lényeg, hogy ez felejtős.
2021. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez megy 3 éve:)) Sose fog javulo, barmit tesztek..
2021. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
36%
Én a jövőről irtam te meg a multat emlited.
2021. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Mivel eddig sem vittem át a rossz tapasztalataim, ezután sem fogom! Ezen mi nem érthető?
2021. máj. 19. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!