Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb összeg amit tök feleslegesen nőre költöttél?

Figyelt kérdés
Miért tetted?
2021. máj. 31. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
100%
58 Nem gond, nem sokról maradtál le.:D
2021. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem az ismerkedés és a randi közötti különbségtételt, ugyanis a randi sem jelenti azt, hogy a végén szex lesz.
2021. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
22%

#60. Igen, szóval ismerkedtetek három hétig, elmentetek randira, ami gondolom jól sikerült és volt progresszió, kézfogás, következő randi, búcsúcsók, ölelés akármi, amiből a férjed tudta, hogy nem csak egyszeri szabadidős partner.

Bocs, nem tudtam, hogy a kérdés komoly és nem költői. 10 olyan randim volt, amiből lett ágyjelenet, 5 kapcsolat, a 6.-ból most lesz házasság szeptemberben. Egyiket sem köteleztem szexre kajáért vagy italért és mindegyik tisztában volt azzal, hogy mi a különbség a randi és az ismerkedés között...vagy alapból vagy mert tisztáztuk.


Kielégítő a válasz?

2021. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
100%

De a szexnek mi köze az ismerkedéshez???


Anyámat ismerem 32 éve, mégsem dugnám. Őt meg nem is ismerem, de mégis megraknám: [link]

2021. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
62%
#62. Oké, akkor ezt nézd meg. [link]
2021. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
100%
Mi?? Nem, nem volt se kézfogás, se semmi, mert nekem ezek a fizikai dolgok nem jönnek 1-2 találkozó után, ellenben sokat nevettünk, és megmondtam neki, hogy szeretném még látni mindenképpen. De éppen elsülhetett volna úgyis, hogy csalódok benne élőben, vagy ő bennem, és akkor egy találkozóval véget is ért volna a dolog. Vagy te mindenkit egyből el akartál venni, vagy megdugni? Szóval én tényleg nem értem, mit nem értesz. Vannak nők, akiknél ez gyrosabban megy, és vannak, akiknél nem. De nem biztos, hogy azért, mert nem akar semmit, csak lehet hogy éppen egy rossz, korábbi élmény miatt inkább behúzza a kéziféket. Hát jó sokáig tartott, mire összeszedtél egy feleséget, nyilván nem véletlenül, ha így gondolkodsz.
2021. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
14%

"megmondtam neki, hogy szeretném még látni mindenképpen."


Na ez a lényeg. Progresszió. Jelzés. Amiket írtam, azok közül mondom, bármi lehet. Az is, hogy nem. Én nem a te helyzetedről beszéltem, a kérdés se rád irányul.


A tök felesleges szerintem még csak nem is azt takarja mikor a nő meggondolja magát, hanem mikor nagyon jól tudja ő, hogy nem akar semmit a hapsitól, de elmegy vele ingyen valamiért, egótuningért vagy csak unalomból.

2021. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
21%
Miközben azt is tudja, hogy a hapsi többet akar.* Ez kimaradt.
2021. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
100%
Azt írja, a randi találkozó ismerkedés céljából.
2021. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakire rámosolygok, és ő odalép, hogy elhívna egy kávéra, azt randinak veszem, mert a randin ismerkedünk. Ha kiderül, hogy valami nagy dologban nem egyezünk, akkor megbeszélhetjük, hogy akarunk-e barátkozni, vagy nem.


Nálam a randi egyben ismerkedés is. Minden ismerkedés, ami alatt megismered a másikat. Kettesben nem szoktam elmenni idegenekkel, hogy barátkozzunk, aztán lesz valami.

2021. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!