Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb összeg amit tök feleslegesen nőre költöttél?

Figyelt kérdés
Miért tetted?
2021. máj. 31. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
74%

"1. Bizalmas együttlét, amelyen egymásnak kedves vagy egymásba szerelmes személyek vesznek részt. Négyszemközti találkozó ismerkedés vagy bizalmas kapcsolat céljából."


Akkor én is kiveszem belőle, ami engem igazol és megint döntetlen. Bizalmas, egymásnak kedves/egymásba szerelmes személyek...kedves nekem az akit nem ismerek? Szerelmes vagyok abba akit nem ismerek?

2021. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért hagytam ki, mert szerintem két különböző fogalom.


Ha ismerkedés céljából találkozom valakivel, tehát nem, vagy nem eléggé ismerem, akkor nem lehetek bele szerelmes.

2021. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
17%

Ez teljesen oké, én csak arra próbáltam rámutatni, első körben, hogy a randi nálunk inkább a romantikus vonalra használatos, aztán arra, hogy mivel a jelentést a használó szempontjából is érdemes meghatározni, mert nem mindegy mit akar vele kifejezni. Tisztázni kell. Meg kell beszélni, ha már ismerkedés során úgyis beszélnek, hogy miért is találkoznak.


Hallottam én már a találkozóból származtatott tali szót is úgy használni, hogy aki használta az randira ment, a másik meg pislogott csak, hogy hol beszéltek ők meg randit.

2021. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
88%
Én is úgy gondolom: úgy illik, hogy aki meghív, fizet. Most az esküvőmre meghívott vendégektől se várom el, hogy fizessék a saját fogyasztásukat. Ugyanez áll nálam randi esetén is.
2021. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
72%

#74 Ez mondjuk egy hülye példa, mert szerintem pont az esküvőn vàrod, hogy beszállnak az árba.


Szerintem tényleg mindenki meglepődne, ha tényleg nem kapna semmi "nászajándékot", ami ma már egyre többször pénzt jelent. És ezeken a meghívókon sem az szerepel, hogy ne hozz három lábast, mert nincs szükségünk rá, hanem általában az, hogy ne hozz három lábast, helyette adj pénzt.

2021. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
100%
74 vagyok. Nos, mi nem kérünk naszajándékot sem. Pénzt sem, ez benne van a meghívóban. Nem lesz menyasszonytánc meg semmi ilyesmi.
2021. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem értem, ha állítólag hamarosan feleséged lesz, akkor mit vergődsz itt ennyit?
2021. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
100%

#76 Akkor ti vagytok a kivételek, de nálunk például az étteremvezetőn rendesen látszott, hogy nem számított rá, mikor mondtam, hogy akkor az egész összeget kártyáról rendezném, mert hajnalban nincs kedvem azzal szórakozni, hogy összeszámoljam, hogy mennyi pénz folyt be a nászajándékokból. Kb. mintha még egy fejet növesztettem volna, hogy ki tudom fizetni.


Sőt a DJ is és a ceremóniamester is mondták, hogy a második részt elég nekik az esküvő alatt fizetni. (Mindketten ajánlás útján voltak és mint valami nagy kegyet ajánlották fel, persze nem fogadtuk el, mindenkinek előre fizettünk, esetükben kp-ban).


Azt, hogy ne adjanak pénzt, még mi sem írtuk rá a meghívókra, pedig nálunk "jókívánságot" kellett bedobni a menyasszonytánckor pénz helyett, de végül úgy voltam vele, hogy én is el fogok kõlteni még 3-4 milliót, nem akarok kétszer fizetni.

2021. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
16%
#77. Ultimate érv. Ugyan azt amit te a férjed mellett. Megüti a szemem valami, válaszolok, holtidőben. Nem lógok itt egész nap, bármennyire szeretnéd azt hinni.
2021. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy rájöttem, hogy ez remek módja a rapid társkeresésnek. Legalábbis az én esetbem. Ezentúl ha valaki felkelti a figyelmemet, és elkezdünk beszélgetni, az lesz az első mondókám, hogy:


"Persze, nagyon szívesen elmegyek veled kávézni, de előbb még tisztázzuk: ez randi vagy ismerkedés? Nálad ugyanazt jelöli a kettő? A wikiszótár definícióját használod a mindennapokban? Áh randi lesz, értem. Ugye elfogadod, hogy nem szoplak le a végén? Meg ha már így feljött a szopás, amúgy is nagyon rühellem, szóval... ja így nem érdekel a dolog? Rendben. Szép napot neked is. Szia!"

2021. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!