Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert nem kezdemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem kezdemenyez a parom kb soha?

Figyelt kérdés
Heti 1szer szexelunk, es akkor is csak akkor ha en kezdemenyezek. Max akkor kezdemenyez ha en munka kozbe irok neki, hogy este lenne e kedve? De olyan hogy magatol rammaszik semmi.. az elejetol kezdve ez problema. Mondtam neki. Allitolag az elozo baratnojevel nem ez volt. Most ultimatumot adtam neki, ugyanis engem ez a helyzet felorol. Nem erzem magam mellette nonek, nem erzem hogy kivanna. Pedig folyamatosan mondja hogy nincs semmi baj, szeret, es velem akar lenni..
2021. jún. 7. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Potenciazavaros
2021. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem utasítottad el?
2021. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Viszont heti 3szor tuti kiveri. Oszinte a kapcsolatunk, beszelunk rola. Azt mondta ez egyszeru feszultseglevezeto. Ez nem is zavar, de az igen, hogy engem nem kivan vagy nem tudom mi a gond.. pedig folyamatosan megdicser, minosegi idot toltunk egyutt es teljesen oszinte a kapcsolat
2021. jún. 7. 15:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem! Soha! De ez az elejetol problema
2021. jún. 7. 15:34
 5/14 anonim ***** válasza:
És ha te sem kezdeményezel meddig bírja ? Akkor marad a recsi?
2021. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat kb 2 hetnel tovabb nem tudtam varni..
2021. jún. 7. 15:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

azt mondod, nálatok az elejétől kezdve probléma, míg előző barátnőjével nem így volt.

sokféle oka lehet, de a legvalószínűbbnek azt tartanám, hogy egyszerűen nincs túlságosan rád kattanva szexuálisan. lehet, hogy úgy döntött, nem olyan fontos neki ez a dolog, inkább más szempontoknak ad súlyt a párkeresésben, a szexuális vonzalmat pedig mellékesnek tekinti. (hát pedig sok embernél nem az.)

2021. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg szuper barátnő vagy, és ezt ő is pontosan tudja. És valószínűleg jobb neki veled egy szexuálisan lapos de egyébként egészséges kapcsolatban, mint valakivel akit szexuálisan jobban kíván, de nem jó a személyisége.
2021. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A volt baratnoje ahogy a szavabol vettem ki neki tul sok volt foleg szexben (szerette ha bantalmaztak, vagy ennel sokkal extremebb dolgokat) es o nem ilyen. Mindemellett lehet hogy jo volt a szex vele, megis raunt es elhagyta. Ezert sem ertem. A mi kapcsolatunkban 0 kezdemenyezes, talan a legelso szex volt a legjobb es amit o kezdemenyezett. Nem tudom mit tegyek. Beszeltem vele, hetente tema ez, es bar nem veszekszunk, mindig azt mondja valtoztat, de semmi. 6 honapja szinte mindig errol szol a vitank. En pedig erzelmileg egyre melyebbre sullyedek, ugyanis tenyleg azt erzem, hogy nem hozom lazba mint No. De akkor miert van velem? Semmi kozos dolgunk nincs. En segitek neki ha ez egy atmeneti dolog de evekig nem akarom huzni remenytelenul
2021. jún. 7. 15:53
 10/14 A kérdező kommentje:
En a szexben abszolut nyitott vagyok. Kezdemenyezek es nincs tabu. Ezert sem ertem. Barmit felhozna amit ot beinditana benne lennek. Nem ez az 1 pozban csinaljuk lany vagyok, nem vagyok szegyenlos se. Elozo kapcsolataimban soha egy panasz nem volt.. ezert sem ertem tenyleg.
2021. jún. 7. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!