Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert nem kezdemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem kezdemenyez a parom kb soha?

Figyelt kérdés
Heti 1szer szexelunk, es akkor is csak akkor ha en kezdemenyezek. Max akkor kezdemenyez ha en munka kozbe irok neki, hogy este lenne e kedve? De olyan hogy magatol rammaszik semmi.. az elejetol kezdve ez problema. Mondtam neki. Allitolag az elozo baratnojevel nem ez volt. Most ultimatumot adtam neki, ugyanis engem ez a helyzet felorol. Nem erzem magam mellette nonek, nem erzem hogy kivanna. Pedig folyamatosan mondja hogy nincs semmi baj, szeret, es velem akar lenni..
2021. jún. 7. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonzod eléggé... Mondjuk csúnya dolognak tartom, hogy az orrodra kötötte, hogy az exével nem ez volt a helyzet.

Nekem úgy tűnik, hogy csak azért van veled, hogy ne legyen egyedül... A férfiaknak ÁLTALÁBAN igen fontos a szex IS egy kapcsolatban. Nem tartom egészséges dolognak, hogy egy friss kapcsolatban nem akar állandóan intim kapcsolatba kerülni egy férfi a párjával. (mert ha jól értem, fél éve vagytok együtt).


Az exxel miért lett vége, azt tudod? Kiheverte rendesen a szakítást? Lezárta magában?

2021. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Veled csak elvan. De hogy nem te vagy az igazi az biztos.
2021. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát az gáz... akárhogy nézem, de ez a kapcsolat eleve vesztes minden téren.


Vagy neki van szervi vagy lelki baja, vagy csak egy társ vagy neki, de nem igazi barátnő. (bár még egy ilyen kapcsolatomban is volt heti 2 szex legalább).

2021. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te tudnál valamit felszabadultan csinálni, ami örök veszekedés tárgya? Szerintem próbálj meg kevésbé rágörcsölni.
2021. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!