Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyannal, aki nem tud,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyannal, aki nem tud, és nem is akar nyelveket idegen tanulni?

Figyelt kérdés

Kort, és nemet is kérnék, légyszíves.


A kérdés nem rólam szól, nekem fontos a nyelvtanulás.


2021. jún. 9. 22:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

8. A te ismerősi körödben biztosan. Magyarországon az egyik legalacsonyabb az idegen nyelveket beszélők aránya. Angolul normálisan beszélni csak az emberek 20%-a tud például, ami az EU-ban a legalacsonyabb talán:

[link]

Németül még kevesebben beszélnek, bár relatíve az angolhoz képest egész sokan.


Amúgy én is tudok felsőfokon angolul, csak azért írom, hogy mozgok olyan körökben és ez egyáltalán nem alap, vagy mindennapos sajnos manapság sem. Fiatalok közt sem.

2021. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
85%

Én 4 nyelvem beszélek, (ebből 3 targyalas szint) de elnezve a magyar pasi kínálatot, én már annak is örülnék, ha legalább magyarul tudna rendesen...

Pl. mellözi a "tecccel", "énengemet" kifejezéseket.

2021. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
16%
12# Ahogyan elnézem a magyar már nem megy túl jól, azt kezded elfelejteni. Kéne kicsit gyakorolni azt is.
2021. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

#12

Mert nem mindig hasznalok ekezetet?

2021. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%
ha megtanítasz jól nézel ki és nem 40 évhez közeli banya vagy, akkor nem probléma.. nyított vagyok a tanulásra !
2021. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
55%
Nekem mindig is nehezen ment a nyelvtanulás, így én csak angolul tanultam meg, azt is viszonylag későn (most sem mondanám magam magabiztosnak benne). Alapvetően nem zavar, ha a másik nem tud jelenleg egy idegen nyelvet, vagy kevésbé megy neki. Viszont ahogyan már többen is írták, egy alap szintű angol tudás több mint hasznos, így legalább azt elvárom a másiktól, hogy akarjon nyelvet tanulni előbb vagy utóbb (tehát főleg a mentalitáson van számomra a hangsúly). 25F
2021. jún. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mi az oka, milyen tulajdonság miatt. Mert az idegen nyelv nem tudása még nem jelent negatívumot, viszont kell ehhez valami a háttérben. Tehát 10-12 éven át mindenki tanult a suliban idegennyelvet, ez a minimum. Ebből már egy filmnek érthetőnek kell lennie. Ez miért nincs meg? Hogyan lehet ez?
2021. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nincs meg, hogy egy átlag iskolai 10-12 év idegen nyelv, fölleg ha rád van kényszerítve a sok felesleg hülyeség mellett. Nem sokat ér.

Kémiát is tanítják. Tedd a szívedre a kezed, fel tudod sorolni google nélkül a képletek negyedét amit ott ledaráltak?

2021. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%

Mert az idegen nyelv nem tudása még nem jelent negatívumot, viszont kell ehhez valami a háttérben. Tehát 10-12 éven át mindenki tanult a suliban"


Hülyeséget ne írj már ! kettő tan nyelves súliban esetleg, de aki 5 osztályban kezdte álltalánosban majd szakmunkásba ment 2 évre az kemény 5 évig tanulta... szakmunkásba meg még az alap fokot se tanítsák inkább csak valami szefos szinten.. ha meg gimi akkor is 3+4 tehát 7 év--

2021. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok. Azt még hozzá tenném, hogy a nyelv tanítása nem egyenlő azzal hogy meg is tanulja az illető...
2021. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!