Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyannal, aki nem tud,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyannal, aki nem tud, és nem is akar nyelveket idegen tanulni?

Figyelt kérdés

Kort, és nemet is kérnék, légyszíves.


A kérdés nem rólam szól, nekem fontos a nyelvtanulás.


2021. jún. 9. 22:17
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
79%
Most is olyannal élek együtt. Valamelyest zavar mert nem akarok a mindentudó képében tündökölni de kénytelen vagyok mert se a neten keresni nem tud se külföldön kérni ételt étteremben és lehangolo.
2021. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
83%

Olyannal, aki nem tud, olyannal igen.

Olyannal, aki nem akar, olyannal nem.


Párom nem tud idegen nyelven, de mióta együtt vagyunk elkezdett angolul tanulni, ezzel szerintem nincs gond. :)

Az fura lenne nekem, ha semmi igénye nem lenne arra hogy legalább alapszinten kommunikálni tudjon valami világnyelven...

2021. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
49%
Igen. (F39)
2021. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Én nem járnék, mivel két idegen nyelvet beszélek felsőfokon és emellett még két màsik nyelvet is tanulok. Persze ha barát/nő az illető,akkor oké, de a párommal szeretnék majd utazgatni és nem baj, hogyha együtt tudunk gyakorolni és utána használni is a nyelvet. 23L
2021. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Azért, mert fontos. Itt van pl. a húgom. Minimálbérért tengődik. Mindig sír, hogy ajánljam be a munkahelyemre. Mondtam neki, felvennék, de a beugró interjú a telefonon angolul van! Csak annyit kérdeznek, hogy beszélj magadról, sima alapfok. Ja, nem. Anyám mindig mondta, ne erőltessem, van aki nem tud nyelveket tanulni. De most már ő is eljutott odáig, hogy szidja a kicsi lányát, hogy nem képes egy minimum szintet megtanulni.

Persze ha a férfi menő vállalkozó, és simán milliárdos a bevételeiből, amit a magyar kuncsaftjaival összehoz, felőlem.

És ezt nem azért mondom, mert anyagias vagyok, de azért ne minimálbért keressen már egy pasi. És sajnos egy jobb keresethez kell tudni nyelveket általában.

2021. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
35. Na húzz vissza instára te kis stréber ribi..
2021. jún. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
49%
Persze hogy jarnék. Nem számít tud e valamilyen nyelvet..
2021. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Kizarolag egy dolgot nem vallalnek egy ilyen emberrel: kulfoldre koltozest, pedig en beszelek es konnyen tanulok ujat. Maskulonben felolem dyslexias is lehet.
2021. jún. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Persze én se tudok egyet se tök hülye vagyok hozzá
2021. jún. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!