Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyannal, aki nem tud,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyannal, aki nem tud, és nem is akar nyelveket idegen tanulni?

Figyelt kérdés

Kort, és nemet is kérnék, légyszíves.


A kérdés nem rólam szól, nekem fontos a nyelvtanulás.


2021. jún. 9. 22:17
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
67%

" Angolul normálisan beszélni csak az emberek 20%-a tud például, ami az EU-ban a legalacsonyabb talán:"


Azért Angliában a 95% szerintem sokkal keményebb, hogy a népesség 5%-a a saját anyanyelvét nem beszéli.

2021. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
90%

Én is lehülyézhetnék embereket, hogy tanultak informatikát, aztán egy Androidot nem tudnak rootolni, pedig pofon egyszerű, igazából még egy Linux kernelfordítás sem olyan bonyolult, mint mondják.


Mindenki abban jó, ami ÉRDEKLI ŐT. Rengeteg nő élvezi a nyelvtanulást, ez a hobbija, sok nő olyan nyelveket is tanul pusztán hobbiból, aminek racionálisan alig van értelme, de ő mégis örömét leli benne.


A férfiak többsége meg valahogy úgy van vele, hogy "a szakmámhoz/boldoguláshoz muszáj b...meg, aztán legyen meg a konyhanyelv, hogy ne adjanak el meg megértessem magam, aztán az igeidőket meg a többi hülyeséget lesz...rom, úgysem fognak már az életben oxfordi professzorok vizsgáztatni."

2021. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
50%

"Azért Angliában a 95% szerintem sokkal keményebb, hogy a népesség 5%-a a saját anyanyelvét nem beszéli"



Az az 5% suketnema, meg ungabunga nyelven "beszelo" migrancs.



37F incel

2021. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Az még nem zavarna, hogy valami okból eddig nem tanult meg, de az számomra nem érthető, hogy miért nem nyitott rá. A műveltséget én nézem párkeresésnél, amibe azért egy alap angoltudás beletartozik nálam. 23/L
2021. jún. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Bármikor járnék olyannal, aki nem tud. Olyannal, aki nem is akar, csak ha úgy néz ki, mint Elizabeth Olsen.
2021. jún. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is nem szeretnék kirekesztő lenni, nekem egy ilyen emberrel nehézkes lenne. Anglisztikát végeztem, angolos pályán vagyok, 17 éve beszélem a nyelvet, ami miatt van olyan, hogy valami előbb jut eszembe angolul, mint magyarul. Sok olyan filmet, videót, mémet nézek, vagy olyan cikkeket és könyveket olvasok, aminek nincs magyar verziója, és gyakorlatilag folyamatosan fordítgatni kellene, és neki is kényelmetlen lenne, hogy nem érti. Elméletben össze tudnék jönni valakivel, aki nem beszél nyelveket, viszont ha kivágjuk az angolt, nem ismeri meg a személyiségem, az érdeklődéseim egy nagyon jelentős darabját, és ez a gyakorlatban rosszul esne.
2021. jún. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Ja és 45f (25-ös voltam)
2021. jún. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
26-os voltam, 24N - én is elfelejtettem :D
2021. jún. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy nem tud?
2021. jún. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Duzzogva bár, de igen. De csak azért mert 44 éves nő vagyok, a korban kb hozzám illő férfiak (40-50) jó része biztosan nem beszél idegen nyelvet. Én angolul folyékonyan (tanítom) a gyerekem kétnyelvű tehát angolul és magyarul egyformán, illetve mindketten tanulunk olaszul. (Régebben más nyelveket is tanultam több-kevesebb ideig, de nem sok maradt meg belőlük, az angol kinyomta a fejemből, és nem is használtam őket. )

Viszont az a tapasztalatom, hogy azok a férfiak, akik nem beszélnek nyelveket, egyfelől néha kisebbrendűségi érzéssel állnak ehhez (a gyerekkel sokszor használjuk mindkét nyelvet) volt, aki féltékenykedett az olasz tanulásomra, hogy minek, csak pénzt és időd pocsékolok rá, csak nem olasz pasikkal akarok ismerkedni?

Szóval gáz az egész.

2021. jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!