Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhatta rám egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta rám egy lány, hogy jó pasi vagyok? Ennyire elcseszett izlése lenne vagy hazudott?

Figyelt kérdés
Elég ronda férfi vagyok (26), nagyon magas pálcika lábakkal, idétlen kisfiús arccal, stb. Ennek ellenére egy kifejezetten szép fiatal lány a munkahelyemen azt mondta, hogy "elég jó pasi" vagyok, aztán smároltunk is többször. Szerintetek komolyan gondolja vagy valami átverés van a háttérben? Soha nem történt még velem hasonló.
2021. jún. 11. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%

10! A külső nem, az egyszer biztos, láthatod magad például akármilyen magasnak ha mondjuk csak 170 centi vagy. Hiheted magad akármilyen okosnak ha csak 85-ös IQ-d van!

Van a vélemény meg van a tény.

2021. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

11!

És szerinted 170 centisen nem találhatsz magadnak párt? Jópár ismerősöm van, akik alacsonyak és van párjuk. Továbbá jópár olyan, akiknek éppen nincs, de határozottan nem a magasságuk miatt.

Az IQ pedig nem éppen a legjobb módja annak hogy felmérjük ki mennyire okos. Lehet hogy a suliban végig bukdácsoltál, de az életben mégis remekül megállod a helyed. Ahogyan az is lehet hogy mindenből kitűnő voltál, ám nem jutsz egyről a kettőre.

Nekem például nincs türelmem végigcsinálni egy IQ tesztet, fogalmam sincs hogy mennyi az IQm.

2021. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem csókolóznék olyannal, akihez nem vonzódom, és garantálom, hogy ezzel a legtöbben így vagyunk.
2021. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

12! Látom a lényeget nem sikerült átadnom! éppen azt írtam le, hogy vannak dolgok amik OBJEKTÍVEK ott nem számít, hogy kinek mi a véleménye, és erre hoztam fel példának a magasságot meg az IQ-t, mert mindkettő mérhető objektív dolog. Hiába szeretnéd, hogy 190-nek lássanak, ha egyszer 170 vagy és hiába akarsz senior fejlesztő lenni egy multi IT cégnél, ha 85-ös IQ-d van és matekból is csak pótvizsgán mentél át.

Az, hogy valakinek kisfiús arca van vagy pálcika lába az nem ilyen "majd én eldöntöm" kategória, hanem objektív dolog, tetszik vagy sem a férfiasság, nőiesség az esetek többségében elég jól meghatározott normarendszer szerint van leírva.

Aki nem jóképű az nem azért nem az, met nem hisz benne, meg nem szereti magát, hanem mert nem jóképű!

ugyanígy akárhogy hiszel benne, hogy jól nézel ki, ha mondjuk van rajtad 40 kiló plusz.

2021. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!