Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen túl jó fiú vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen túl jó fiú vagyok, így nem tudom megtartani a barátnőimet, mert emiatt nem szeretnek belém. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A csajok a rossz fiúkra buknak, vagy azokra akik nem igazán rosszak, de nem is jók. Hiába próbálok a 2. kategóriába kerülni, egyszerűen jó fiú vagyok. Nem tudom megtartani a barátnőimet. Nehéz barátnőt szereznem, de még nehezebb megtartanom. (Most is egy hét után lett vége.:()


Az olyan válaszokkal, hogy "majd megtalálod a hozzád illőt" kerüljetek.

Én élni akarok.


2010. aug. 25. 22:13
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"11 évesen összejöttem egy srácal akivel aztán 2 évig voltam együtt.

ez után másfél évig cska olyanokkal találkoztam akik le akartak fektetni vagy csak mutogatásként kelettem nekik (tisztelet 2 kivétel)

összesen 13 barátom volt ez idő alatt (a mostani a 13.)

vele már 10 hónapja együtt vagyok. azzal a 11 sráccal 3 nap és 3 hónap között mozgott a kapcsolat. a mostani kapcsolatom elötti 2 sráccal cska 1 hét volt. mit akarok ebből kihozni? tarts ki és úgy csinálj mindent hogy ne bándd meg. élni akarsz? akkor ne gyere össze senkivel hanem csajozz 1000el. ne adj túl korán alkalmat hogy megismerjenek. legyél titokzatos és romantikus. nem kell megváltoznod csak csiszolj. maradhatsz jó fiú de ehez valamit társítani kell. gitározz vagy egyéb vonzó tevékenység. a motorosokért oda vannak a lányok. a mostani barátom eleinte nagyon félénk volt, jó ha van egy kezdeményező lány. ő is motorozik és én is így megvan a közös program. ő se mondható jófiúnak de megállja a helyét ha rólam van szó. bocsi hogy sok lett. remélem érted mit akartam belőle kihozni ;)

"


Anyád! Te egy igazi hardcore k*rva vagy! Büszke lehetsz ám magadra!

2010. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Bocsáss meg, csak most vettem észre, hogy egyikkel se volt semmi. Habár elég szokatlannak tartom, hogy ennyi barátod volt, mégis visszavonom. Még egyszer bocs!

2010. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Akkor nem lenne egészen egyszerű, ha helyre tennéd magadban a dolgokat? Próbálnád helyre állítani az önbecsülésedet, kibékülnél magaddal, és utána próbálkoznál? Miért voltál "töketlen"? Mi történt?
2010. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy a csajjal voltam. Odajött egy srác részegen, akit ismertem. A srác már-már flörtölt a csajjal, de én nem szóltam. Kúltúrált és töketlen voltam.
2010. aug. 25. 23:06
 25/36 A kérdező kommentje:
Olyan is volt, hogy: Nem voltam akkor a lánnyal, de egy ismerősöm kérdezett felőlem, aztán igencsak lenéző kifejezést tett rám. A csaj elmesélte ezt nekem. Ideges voltam, de töketlen.
2010. aug. 25. 23:08
 26/36 A kérdező kommentje:
Ezek után a csaj nem csoda, ami történt. Így nem érezheti magát biztonságban velem például.
2010. aug. 25. 23:09
 27/36 anonim ***** válasza:
Viszont, ha tudod hogy mi a hiba, és érzed hogy néha töketlenség amit művelsz, akkor miért nem tudod orvosolni? Nem kell 180 fokot fordulni, nem kell rossz fiúnak lenni, verekedni, és leoltani mindenkit, csak kiállni magadért és a párodért! Tudni kell hol a határ. Van egy pont ami után fölösleges is kötekedni, vagy megszólalni, viszont ha valaki rámászik a barátnődre, természetesen a minimum hogy legalább finoman odaszólsz neki, hogy álljon le! :)
2010. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Kevés bennem a tesztoszteron. Ezért nem tudom orvosolni.
2010. aug. 25. 23:16
 29/36 anonim ***** válasza:
23:16 - ez csak egy ócska kifogás, mert nem akarsz vagy nincs erőd változtatni magadon. Nőj fel és légy férfi!
2010. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is csak egy kifogás! :) Amit megakarsz, azt megcsinálod!! Amiben akarsz, abban ha nem is egetverően, de változol! Önsajnálattal nem leszel előrébb! Próbálj valamit tenni is azért, hogy jobb legyen!
2010. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!