Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen túl jó fiú vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen túl jó fiú vagyok, így nem tudom megtartani a barátnőimet, mert emiatt nem szeretnek belém. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A csajok a rossz fiúkra buknak, vagy azokra akik nem igazán rosszak, de nem is jók. Hiába próbálok a 2. kategóriába kerülni, egyszerűen jó fiú vagyok. Nem tudom megtartani a barátnőimet. Nehéz barátnőt szereznem, de még nehezebb megtartanom. (Most is egy hét után lett vége.:()


Az olyan válaszokkal, hogy "majd megtalálod a hozzád illőt" kerüljetek.

Én élni akarok.


2010. aug. 25. 22:13
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
kedves előttem szóló.. 15 évesen.. hagy ne illeselek jelzőkkel ennyi pasival mögötted :D 18 vagyok és a második barátom.. (3 éve vagyunk együtt :) )
2010. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
privibe tudsz képet küldeni, hajt a kiváncsiság, hogy ki ír ilyet :D am 18/L
2010. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

15 éves csaj pedig jókat írt. Ő adta a leghasznosab tanácsot. :-)


Képet nem küldök:-)))

2010. aug. 25. 22:29
 14/36 anonim ***** válasza:

hid el ha rajtam múlt volna nem jöttem vonla össze ennyi sráccal. volt olyan pillanat hogy majdnem feladtam az egész életemet. és ha érdekel semelyikkel se volt semmi. szóval nem feküdtem le velük. mondom volt olyan hogy 3 napig járt velem a srác és utána msn-en kinyögte 3 percel az után hogy megkérdeztem egyáltalán akarja-e a kapcsolatot (a válasz igen volt) hogy szakít velem XD

most nem értem mért kéne engem ribancnak nevezni. azért mert ennyi pasim volt és mindig dobtak. hát köszi :) te mázlista vagy én nem. erre cska ezt tudom mondani.

15L

2010. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
Majd csak találsz valakit... nem az alényeg h beléd szeressenek a lányok hanem az hogy te magadnak meghódíts valakit... -.-"
2010. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz tökösebbnek lenned. Így ha találsz is olyan lányt, aki veled marad, küzdened kell majd azért, hogy fennmaradjon az érzelem.
2010. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
77%

Hm milyen érdekes. Szerintem jó, hogy feltetted ezt a kérdést,mert a nők nagy része sajnos tényleg a "rossz fiúkat" keresik..kedvelik. De vajon miért? Nem jobban járnának egy "jófiúval"?? Sajnos én is ennek ellenkezőjére vágyom...és most is ellöktem magamtól egy nagyon nagyon rendes jófiút... És tudom, hogy talán ez hiba. De még mindig eygy bizonyos rosszfiú után érdeklődöm érzelmileg(sajnos)

Mindenesetre...a rosszfiúkkal valszeg tényleg megsínylik a nők,mert hát...csalnak,hazudnak,és a többi "rossz" dolog...De ezt egy jófiú is megteheti. Mert hát mindegyik-ben van egyfajta: ugyanolyanmintatöbbi-féle dolog...

Nem tudom megmondani mit csinálj. Én hiszek a sorsban. A véletlenekben nem. Biztosra tudom, hogy létezik valahol nem is egy személy aki ácsingózna érted :) Csak még nem jött el az ideje.. valamiért így kell lennie. Ezt bekell látni, és nem görcsösen akarni A lányt...:)

Minden rendben lesz.

2010. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
A "jófiúkkal" szerintem annyi a baj, hogy általában önmagukkal sincsenek kibékülve. Márpedig ha önmagával nincsen kibékülve az ember, nincs elég önbizalma, akkor hogyan érezhetném akár testileg, akár lelkileg biztonságban magamat mellette?
2010. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

22.46-os

pontosan így van, de legutóbbinál is igen töketlen voltam párszor és ezért is lett vége ilyen hamar

2010. aug. 25. 22:52
 20/36 A kérdező kommentje:
Igen. Én nem nagyon tudok hazudni sem. Részben azért, mert így neveltek, emellett azért, mert egyszerűen jó fiú vagyok.
2010. aug. 25. 22:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!