Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen túl jó fiú vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen túl jó fiú vagyok, így nem tudom megtartani a barátnőimet, mert emiatt nem szeretnek belém. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A csajok a rossz fiúkra buknak, vagy azokra akik nem igazán rosszak, de nem is jók. Hiába próbálok a 2. kategóriába kerülni, egyszerűen jó fiú vagyok. Nem tudom megtartani a barátnőimet. Nehéz barátnőt szereznem, de még nehezebb megtartanom. (Most is egy hét után lett vége.:()


Az olyan válaszokkal, hogy "majd megtalálod a hozzád illőt" kerüljetek.

Én élni akarok.


2010. aug. 25. 22:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Tobi is jófiú xDDDDD
2010. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
A tesztoszteron az amitől férfi vagyok, de az valószínüleg kevés bennem. Kivizsgáltatom, hogy mennyi. Valószínüleg egy gyenge közepes lesz. Ezután tesztoszteron optimalizálás.
2010. aug. 26. 00:58
 33/36 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:58

Semmi gond. :)


Kérdezőnek: túlságosan alábecsülöd magad! Ez se jó. Tudom hogy elment az önbizalmad :S Az én barátommal is ez volt és ilyenkor olyat kell találni aki kicsit rámenősebb :) ő tuti visszahozza az önbizalmad. nálunk ez úgy működött hogy mostanra egoista lett az önbizalom hiányban szenvedő barátomból xD néha már idegesítő is és ezért néha lelombozom :) nem szeretem az egoistákat. de az se jó ha valaki túl szerény. egyszer próbáld ki hogy igazán mérgesen milyen vagy. nálunk ez bevált és megmutatta hogy milyen valójában. :) csak bízz magadban!

2010. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút nem orvosi jellegű probléma, nyilván ezt meg is fogják mondani. Ha tudnád hány fiatal szenved hasonló problémáktól, elég ha csak végig olvasod itt a kérdéseket. Bátyám "depreszziós" volt, én találtam meg a búcsú levelét, ami hál'isten aznapra szólt. Azt hiszem nem kell mondanom, hogy zokogva hívtam fel, hogy azonnal jöjjön haza, különben belerúgok hármat!! A levélben olyanok szerepeltek, minthogy elégedetlen volt az életének minden egyes pontjával, hazudnia kellett azért hogy bárki is szóba álljon vele, utálja a fősulit, utálja hogy mindig megbukik valamiből, utálja hogy nincs barátnője, de igaz barátai sem, és ezer meg ezer ilyen érv három oldalon keresztül kifejtve... Megmondjam mi kellett neki? Az hogy lásson engem zokogva, és az hogy tartsak neki egy fejmosást, hogy ez nem így működik, és mindenre van megoldás. Iskolát váltott, itt lettek új barátai, és fél évvel később talált magának egy barátnőt, azóta kicsattan az önbizalomtól, és lassan két éve boldog párkapcsolatban élnek! Nem kell semmi, csak te magad, mert könnyű azt mondani, hogy "belőlem hiányzik a tesztoszteron" és ölbe tett kézzel várni, hogy majdcsak történik valami! Nem fog!!! Vegyél inkább egy önbecsülést fejlesztő könyvet, olvasd el... avagy csak keress rá interneten! Állj a tükör elé meztelenül, és mond el, hogy mi az ami jó magadon... ezt ismételd mindennap! Kezdj el pozitívan gondolkodni, mindenből kihozni a jót, mindenben azt látni, nem úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy "ez úgysem fog sikerülni" "jófiú vagyok, a csajoknak ez nem kell" " beszari vagyok" "tutyi mutyi vagyok, ezt mindenki utálja"!!
2010. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
egyet értek (Y)
2010. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Régen én is depressziós voltam. Kigyógyultam, aztán volt amikor egész jól ment a csajozás:-). Ma pedig itt vagyok...


Tesztoszteron szintem leméretem mindenképp. Ha elég magas lesz, akkor másban a hiba, de valószínünek tartom, hogy nem elég magas. Sajnos.

2010. aug. 26. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!