Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hány lyukas (kezeletlen)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány lyukas (kezeletlen) vagy tömött foga van? Zavar titeket ismerkedésnél ha a másiknak vannak lyukas vagy tömött fogai?

Figyelt kérdés
Írjátok légyszi oda hogy férfi vagy nő vagy és hány éves.

2021. jún. 20. 13:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%

Én magamból tudok csak kiindulni. Mindig is jártam fogorvoshoz, nem örököltem túl jó fogakat. De amelyikhez hozzányúltak, az egy idő múlva letört és egyre rosszabb lett. Sokat ki kellett húzni.

Mostanában már magánba járok, hátha ott nem cseszik szét, de nincs elég pénzem arra, hogy az összes jó legyen, hála az sztk-s gyökereknek. Már szégyellek mosolyogni is.

Pedig sosem hanyagoltam el. Tehát ha én így jártam, akkor mással is történhet ugyanez.


Aki viszont nem jár ebben a cipőben abban legyen már meg a minimális intelligencia és ne igénytelenezzen le.

2021. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#9: De szar hozzáállás... Örülj amíg van saját fogad, és nagyon vigyázz rájuk. Műfogsort csak akkor csináltass, ha már semmilyen más megoldás nincs.
2023. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!