Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi szituációban kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi szituációban kinek adnátok igazat? A nőnek vagy a férfinak?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, 30 éves, de egy 40 körüli férfikolléga 23-24-nek nézte, ezért inkább nem is mert udvarolni. Kiemelkedően csinos, edzett, sportos, arcra is szép, de nem hozza egy 30-as nő eleganciáját, komolyságát (értsd: simán bejön miniszoknyában dolgozni, fb-ra meg töltögeti a rojtos pitsanadrágos képeket).

Egyszer véletlenül megtudta a kolléga, hogy mennyi idős, és azt is, hogy a párja 3 évvel fiatalabb a nőnél, tehát 27.

Ezek után felbátorodott, és elkezdett erősen udvarolni. Egyrészt azért, mert így korban magához illőnek érzi a nőt, mivel 1-2 év és igencsak meg fog látszani a kor, meg a 30 az mégiscsak 30, hiába nem néz ki annyinak (sminkben legalábbis), meg nem öltözik úgy. Másrészt pedig már 40 évesen sokmindent látott, tudja, hogy a mai kapcsolatoknál semmi sem biztos, főleg, ha nincs legalább 5 év korkülönbség a férfi javára, egyszerűen ezt látja az ismerősei körében. Így azt vallja, hogy nem lenne érdemes a kapcsolatra hivatkozva elszalasztani a nőt próba nélkül. Meg ugye a mai világban az ilyesfajta becsület nem kifizetődő. Ez a férfi világnézete.

A nő hamar vérig sértődött és felháborodott az udvarláson, és végül a kollágák, és a férfi saját főnöke jelenlétében, hangosan mondott neki nemet és szólította fel, hogy szálljon le róla, a hangneme egyértelműen megszégyenítő volt. A férfi visszavágott a korával, komolytalan megjelenésével, és megmondta, hogy nagyon valószínű, hogy minimum megcsalja, de inkább le fogja cserélni a párja.

Mire a nő azt mondta, hogy "még ha így lenne, akkor sem kellene egy ilyen rusnya, szerencsétlen féreg, mint amilyen te vagy".

Szerintetek kinek van igaza, kinek a helyzete érthetőbb?



2021. jún. 21. 14:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm és herótom van már ezektől az elmebeteg incel elméletektől. Komolyan lassan hányni tudnék már hogy másról se szól ez a topik.

Szóval a nő addig a megközelíthetetlen csoda volt, a tabu, ameddig azt hitte hogy "fiatal" 23-24 éves, majd mikor megtudta hogy "öreg" 30 éves, felbátorodott, hogy akkor joga van hozzá, és legyen hálás ez a vén csataló hogy ő 40 évesen még akarja őt és jól gondolja meg hogy el akarja-e szalasztani e páratlan lehetőséget mielőtt rohamos hervadásnak indul.

Nos, a féreg a legszolidabb jelző lenne amit ennek a nyomorult lúzernek mondanék. Nincs joga senkinek ahhoz hogy eldöntse helyettem hogy kellene öltöznöm, viselkednem, az meg a legszánalmasabb hogy közli a nyomorult selejt pasi hogy mi lesz velem és a kapcsolatommal. Az ilyet csak kiröhögni lehet 😀 Full elmebeteg.


Amúgy te a prostis vagy, a gyk önjelölt erkölcscsősze, aki mindig olyan kérdéseket írsz ki hogy minden csaj r.banc aki nem apácának öltözik és megérdemlik hogy annak is nevezd őket. Az egyik legocsmányabb incel vagy itt pedig erős a mezőny.

2021. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire tipikus! Ha nemet mond egy nő, akkor rögtön öreg r|banc lesz.

A vén itt a pasi. 10 évvel idősebb a nőnél.

És nem hiszem, hogy nem te vagy a pasi, mert már volt ez a kérdés kicsit régebben. Akkor is mélységesen fel voltál háborodva, hogy miért nem rúgja ki a nő a barátját egy olyan söpredék miatt, mint te.

2021. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
31%

Ferfinek nem udvarolni kellett volna hanem caak kapcsolatot apolni a novel hogy amikor szakitanak majd ott lehet akkor vigasznak meg etc


Lassu viz partot mos alapon jobb lett volna.


Udvarolni meg valszeg nem is tud ha az sertoen csapodik le egy nonek. Ezt gyakorolnia kell 40 evesen is...

2021. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
13%
Hát én elszomorodtam !. Béküljenek ki!
2021. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

Szerintem a nőnek nem volt kellemetlen, igazából a hozzá hasonló külsejű nőknek annyi férfi udvarol, hogy sportot űznek már a visszautasításból. Ez nem meglepő, mert ha egy társadalmi csoportban nagy hatalmat adunk, vissza fognak vele élni valamilyen szinten, ez természetes.

Másrészt pedig, egy 40 éves, karrierjében sikeres férfi számára nem ellenfél egy 27 éves srác, sokat látott aggyal nem annyira lehet komolyan venni az egész kapcsolatot, de persze számolhatna azzal, hogy sem a lánynak, sem a fiúnak fogalma sincs már az egészről, és nekik most ez az életük és elhiszik, hogy sírig fog tartani, és nem jönnek a ráncok, kapuzárási pánik, szétfejlődés egymástól, stb. Ha valaki ezt így a képükbe vágja, nem számíthat semmi jóra, és bunkóság is.


Alapvetően a férfinak sok dologban igaza van, csak rosszkor és rossz formában mondta ki. A nőnek viszont nem kellene a Holdig terjedő egót növeszteni, és mondjuk visszautasíthatná a másik embert kulturáltabb módon.

2021. jún. 21. 14:45
 16/61 anonim ***** válasza:
100%

A kis incel párkapcsolati szakértő 😂 Behalok komolyan 😂

A csaj megráncosodik, a fiúja komolytalan, bezzeg a 40 éves! 😂

Ez nem holdig terjedő egó ahogy ez a söpredék vissza lett utasítva, hanem a megfelelő reakció hogy tudja a nyomorék hogy hol a helye és kit zaklasson.

2021. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%
De tudtam, hogy incel kamu.
2021. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

LOL, ezen a hatalmas mondandót akkorát röhögtem :D. Nagyon nagy világlátása lehet ennek a 40 éves gyógyegérnek, ha azt sem tudja, hogyan kell finoman udvarolni, és hogyan kell elfogadni az elutasítást.

És az, hogy kinek ki ellenfél, nem a kor határozza meg. Lehet, hogy ennek a zseniális 40 éves embernek magasabb az egzisztenciája a 28 éves páromnál, de hogy empátiában, érzelmi intelligenciában, tudatosságban, szociális érzékben, a másik akaratának figyelembe vételében, stb. kenterbeveri, az egészen biztos. Az érettségről már ne is beszéljünk! Egy valódi, érett férfi ért az első nemből is. Ez a töki pedig nem több egy túlfejlett óvodásnál, aki addig erőszakoskodott a nyalókáért, amíg rá nem ordítottak.

Nem, ennek a gyógyegérnek SEMMIBEN nincs igaza, csak egy beképzelt rohadék, aki megsértődött, hogy nem jutott neki nuni.

2021. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te nem vagy ellenfel a 27 éves pasinak. Vén nyomoronc vagy
2021. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:

Nem vagyok incel, 36 éves férfi vagyok, barátnőm is van, 23 éves.

Azt nem tudom, miért kell sokaknak magyarázni, hogy egy férfi és egy nő általában nem ugyanakkor éli fénykorát, nem ugyanaz az életritmus, életút általában. Nem véletlenül alakult ki, hogy egészséges esetben azért a férfi idősebb, régen az is elfogadott és működőképes volt, ha akár 20-30 évvel is. Ennek nagyrészt biológiai okai vannak, nem érdemes ellen kézzel-lávval tiltakozni, nincs értelme, szerintem senki nem lesz ettől boldogabb, nyugodtabb.

2021. jún. 21. 14:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!