Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi szituációban kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi szituációban kinek adnátok igazat? A nőnek vagy a férfinak?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, 30 éves, de egy 40 körüli férfikolléga 23-24-nek nézte, ezért inkább nem is mert udvarolni. Kiemelkedően csinos, edzett, sportos, arcra is szép, de nem hozza egy 30-as nő eleganciáját, komolyságát (értsd: simán bejön miniszoknyában dolgozni, fb-ra meg töltögeti a rojtos pitsanadrágos képeket).

Egyszer véletlenül megtudta a kolléga, hogy mennyi idős, és azt is, hogy a párja 3 évvel fiatalabb a nőnél, tehát 27.

Ezek után felbátorodott, és elkezdett erősen udvarolni. Egyrészt azért, mert így korban magához illőnek érzi a nőt, mivel 1-2 év és igencsak meg fog látszani a kor, meg a 30 az mégiscsak 30, hiába nem néz ki annyinak (sminkben legalábbis), meg nem öltözik úgy. Másrészt pedig már 40 évesen sokmindent látott, tudja, hogy a mai kapcsolatoknál semmi sem biztos, főleg, ha nincs legalább 5 év korkülönbség a férfi javára, egyszerűen ezt látja az ismerősei körében. Így azt vallja, hogy nem lenne érdemes a kapcsolatra hivatkozva elszalasztani a nőt próba nélkül. Meg ugye a mai világban az ilyesfajta becsület nem kifizetődő. Ez a férfi világnézete.

A nő hamar vérig sértődött és felháborodott az udvarláson, és végül a kollágák, és a férfi saját főnöke jelenlétében, hangosan mondott neki nemet és szólította fel, hogy szálljon le róla, a hangneme egyértelműen megszégyenítő volt. A férfi visszavágott a korával, komolytalan megjelenésével, és megmondta, hogy nagyon valószínű, hogy minimum megcsalja, de inkább le fogja cserélni a párja.

Mire a nő azt mondta, hogy "még ha így lenne, akkor sem kellene egy ilyen rusnya, szerencsétlen féreg, mint amilyen te vagy".

Szerintetek kinek van igaza, kinek a helyzete érthetőbb?



2021. jún. 21. 14:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%

#41

"Egyáltalán nem mondom, hogy szerintem ez rendben van így, csak az szerintem beszédes, hogy az alatta lévő kommentviharban százával jöttek olyan férfiak, akik szerint igen, és tökéletesen megértik. :)"



Azért ott a szmájli a végén. Pfejj de gusztustalan vagy.

2021. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
81%
kerdezo, te most a 40es nyomorult pasi vagy, hogy ennyire veded vagy egyaltalan felmerul benned kerdeskent, hogy neki van igaza??
2021. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
100%

A nőnek adok igazat.

Ez a "ma már úgyse biztos semmi" meg az állítólagos "nem kifizetődő becsület" bullshit és önigazoló duma, eleve nem kezdünk ki olyannal, akinek van párja.

F

2021. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
52. 30 körüli állandóan az öltözködésük miatt nőket r.bancozó incel. A sztori kitalált, mint a többi.
2021. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
81%

Már párszor volt.

Jöhetne valami új is.

2021. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
97%

amugy ez a kedvecem ebben az egesz baromsagban:


‘Egyrészt azért, mert így korban magához illőnek érzi a nőt, mivel 1-2 év és igencsak meg fog látszani a kor, meg a 30 az mégiscsak 30, hiába nem néz ki annyinak (sminkben legalábbis), meg nem öltözik úgy. ‘


aki figyel magara, azon nem fog meglatszodni az egy-ket ev, illetve a pasi sem lesz mar fiatalabb. es sminkben meg pont hogy altalaban idosebbnek nez ki az ember..

2021. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
Nem ribiztem senkit az öltözködése miatt, tudom melyik kérdésre gondoltok, azt nem én írtam.
2021. jún. 21. 15:41
 58/61 anonim ***** válasza:
81%
Nem néz ki sminkben idősebbnek az ember, de ha mondjuk ráncos, nem ápolja a bőrét, akkor megülhet az alapozó a kis ráncokban. De kort nem ad vagy vesz el. Ezek szerint a kérdező még ezt sem tudja.
2021. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy úgy bírom, mikor vén pasik öregezik le a 10 évvel fiatalabb nőket. Szánalomhalmaz.
2021. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
8%

Kezdjük ott hogy szerintem mindkettő elég primitív lehet a maga módján.

1. 30 évesen, de akár 20 évesen SEM illő/komoly/nőies pucsítós kepeket töltögetni fel barhova is és ízlestelenül dolgozni járni olyan helyre, ahova ILLIK felöltözni. Ha pultos/tancos a nő pl akkor azért érthető, de gondolom nem ez a helyzet. Tehát mindegy hány éves munkába tessék felöltözni rendesen. (Irodai környezetben vagyok gyakornok 21 évesen és sokszor normálisabban vagyok felöltözve, mint a legtöbb ott dolgozó kolléga és néha már nekem furcsa).


2. A pasi hogy bepróbalkozik úgy hogy tudja a nő kapcsolatban van....lehet erkölcsileg ezert tamadni, de ennél milliószor rosszabb dolgok is vannak. Meg lehet erre mondani hogy valószínűleg később megbánná ha nem próbálja meg, szóval ha a nő kapcsolata rendben van, akkor úgysem lesz ez gond, tudja kezelni.


3. Nyilvánvaló hogy az illető hölgy, NEM tudta/tudja kultúráltan intézni a dolgot ABBAN AZ ESETBEN HA a férfi nem erőszakos. Mert ha a pasas annyit csinál hogy flörtöl és elhívja valahova erre a nő igazából megmondja hogy "sorry kapcsolatom van" és a férfi veszi a lapot, akkor nem történt probléma.

HA erőszakos a férfi az már más teszta, ott, ha ilyen helyzet van jól is tette hogy mások előtt utasította el.


4. De megjegyzem a nő stílusa es helyzet kezelése/reagálasa is gáz, primitív.


Ne legyünk álszentek, mindenkinek jól esik ha valaki vonzónak találja. Csak lehet ezt korrekten, normálisan is lereagálni. Meg akkor is ha nem vevő rá.


Szóval kifejezetten egyiknek se adok igazat..mindkettő primitív lehet.

2021. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!