Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 8 éve nem tetszett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 8 éve nem tetszett volna neked senki, mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

8 éve senki sem tetszett egy kicsit sem, láttam, hogy szépek, kedvesek, jóemberek meg minden, de egy férfi sem mozgatott meg bennem semmit. Pedig nagyon próbálkoztam neten, randiztam egy csomót, tényleg csomót, semmi.


Most viszont találkoztam egy férfival, aki első pillantásra vonz. Nem jóképűbb, nem szebb, nem tanultabb, nem gazdagabb, nem kigyúrtabb, nem jobban öltözöttebb a többieknél, egyszerűen van benne valami, ami nagyon vonz, és első pillantásra bekapcsolt bennem az, ami utoljára nyolc éve.


Tudom, hogy nála is, egyszerűen érzem, le nem veszi a szemét rólam, ha találkozunk, keresi a tekintetem és nézzük egymást, és olyan, mintha ismerném. Még csak köszöntünk egymásnak, tartjuk a távolságot, de távolról.. Házas, gyerekei vannak, a feleségét nem kedvelem, már azelőtt sem bírtam, mielőtt vele találkoztam volna, 10 évvel idősebb nála és nagyon elhanyagolt, hátad mögött kibeszélő, erőszakos fajta. A legkisebb gyereke fél éves, felvették a csokot, közös házuk van.


Teljesen meg vagyok lőve, annyira rosszul jött ez ki. Olyan nagyon ritkán tetszik meg valaki, tényleg nem volt ilyen 8 éve és tudom, hogy vonzódik ő is hozzám.. nem szívesen engedném el az érzést, és a következő 8 évben még rendszeresen fogunk találkozni. Másrészt meg milyen már ez, hiszen házas, és több gyereke van, de vibrál köztünk a levegő. Biztosan normális ember, jóérzésű, egyszerűen érzem, nem hiszem, hogy megcsalná a feleségét. Ahogy mozog, a hangja, a vonásai, mintha nekem lett volna teremtve.


Kb velem egy magas, átlagos testalkatú, nem izmos

[link] és olyan, mint itt a pasi az első fotón, csak 15 kilóval könnyebben.


Tehát nem az van, hogy találok másikat, aki szebb, jobb, okosabb, gazdagabb, valami megmagyarázhatatlan dolog vonz nála, amilyet 8 év alatt nem sikerült találnom, és korábban éreztem ilyet az egyetlen embernél, akibe szerelmes voltam, az az érzés is elsőre csapott le, nagy szerelem volt, neki is elsőre kölcsönös, ahogy megismertük egymást, úgy mélyült a dolog.


Azt hiszem hatalmas hiba lenne elszalasztani, még 8 évet várni ugyanerre az érzésre csak azért, mert az az erőszakos idős nő hamarabb csapott le rá? Tényleg nem gondolkoznék el a dolgon, ha gyakran tetszene meg valaki, de az átlagnál jóval ritkábban van ilyen nálam.


2021. júl. 3. 17:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

35-40 fölött egy nő csak ilyenbe botlik bele. Mármint minden vonzó korban passzoló férfi foglalt lesz gyerekekkel. Szóval majd megszokod. Vagy szétszedsz egy családot, ha egyáltalán sikerül vagy marad a semmi.

43 N

2021. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

10-es Ennyire hülye nem lehetsz!

Soha nem fog téged választani, ha nem fekszel le vele. Akkor sem, ha élete szerelme lennél. Egyáltalán fel vagy készülve +2-3 gyerekre hétvégenként? Ha nem, akkor még potenciális jelölt sem leszel.

2021. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Még csak 28 vagyok, ő meg kb 32, de igen, én is így gondoltam, az ismerőseim nagy része házas vagy elvált, csak pár egyedülálló van köztük.
2021. júl. 3. 18:46
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Akkor még fiatal vagy. 25-35-ig hemzsegnek még jó sokáig körülötted a szingli korban is passzoló srácok, csak mozdulj ki a 4 fal közül!
2021. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%
Ja, és pont azért mert fiatal vagy, de már közel a 30-hoz, ne kösd magad érzelmileg valakihez, aki megfoszt a saját család lehetőségétől. Normális férfi nem dobja el a gyerekeit, akkor se, ha szerelmes, inkább kimenekül a dologból, de ha szeretőnek megtart is, elválni nem fog, mert egy férfi bukja a gyerekeket válás esetén. Az igazi apáknak nem opció a hétvégi apaság. Mire rájössz, hogy soha nem fog elválni, mire érzelmileg leválsz, mire újra tudsz majd vonzódni máshoz, simán leszel 35 körüli és rájössz, hogy most már tényleg késő, minden vonzó pasi családos lett közben.
2021. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

28 évesen még azért találsz egyedülálló férfit, nem tudom, miért gondolod, hogy csak foglalt férfiak vannak? Mivel az előző vonzalmad is foglalt férfi volt, lehet önvizsgálatot kéne tartanod. Tudom, 8 év, de már zsinórban másodszor vonzódsz foglalt férfihoz.


Egyébként én is 35 évesen ismertem meg a menyasszonyomat, azelőtt évekig egyedül voltam. És igen, több nőt engedtem el mert foglaltak voltak. Bármilyen fájó, nincs értelme foglalt ember után vágyakozni. Meg nem is etikus, szvsz. Tudni kell érzelmileg elengedni embereket, akármilyen fájó is ez az adott pillanatban.

2021. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Nyolc év után megmozgatja a fantáziádat egy férfi, aki véletlenül történetesen éppen házas, családja van és gyerekei. Abetyárját. *csettintés*

Ezt ki nem látta előre?

2021. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

vagy 200 foglalt férfit ismerek, nem a foglaltságuk a kulcs, barna hajúhoz is zsinórban másodszor vonzódom, az nem aggaszt?:) Várj keresem a közös pontokat.. mindkettő intelligensnek látszott, tudtam, hogy "jók", mindkettőnek nagyobb lába volt, mint az enyém.. az egyik szőrtelenebb, magas, sovány, barnuló bőrű, görbe hátú, nagy orrú, barna kevés göndör hajú, barna szemű, szemüveges, rosszul öltözött, de mégis tetszett. Ez a pasi alacsony(170 körül van), husis, szőrös, vörösesbarna haja van, ugyanilyen szakálla és bajusza, átlagosan-rosszul öltözik, barna szeme van, de más árnyalatú barna, rövidek az ujjai, egyenes a tartása..



Mindkettő diplomás, barna hajú és barna szemű, az egyiknek barátnője volt 3 hete, a másiknak felesége legalább 7 éve. Mindkettő külön lakott a szüleitől. Mindkettő kb 5 évvel volt több nálam. Meg is vannak a közös pontok.


Azt hiszem valami ösztönös dolog ez, nem ilyen pszichológiai, egyszerűen vonz. Mellesleg mikor jött, nem tudtam, hogy kinek a kije, csak onnan, hogy kinek a gyerekét szedte fel az oviban, ezért sem lehet a foglaltság a kulcsa a dolognak.


Én nem tudok érzelmileg elengedni embereket(férfiakat, barátokat remekül megy), ugyanis eddig ő a második, aki jelent valamit.


Szerintem aki elválik nem eldobja a gyerekét, látogassa utána minél többet, pártolom is, heti több láthatás, vele alvás, akár az exszel közös program is belefér havonta párszor nélkülem a gyerekeikkel. Teljesen rugalmas vagyok ilyen téren, mert aki szeretek, abban megbízok és jót akarok neki. Szóval nekem nem lenne hátrány, hogy elvált és hogy gyerekei vannak. Az nagyon lelombozó, hogy van valakije, de lehet szakítanak egy éven belül, és beadják a válást anélkül, hogy bárki félrelépett volna.


Akit szeretünk és együtt élünk, az a családunk.. A mozaikcsaládokkal is teljesen rendben vagyok, még ezzel a nővel is együtt tudnék működni, fogalma sincs, hogy nem bírom, teljesen korrekt vagyok vele és a gyerekeivel nem bánik szélsőségesen, meg azzal is rendben vagyok, ha a gyerekei nem bírnának, simán megkedveltetem magam, de az se gond, ha nem megy, akkor is rendes leszek velük, mert gyerekek.


Akkora marhaság hogy valaki azt hiszi a gyerek hátrány, pedig a másik csak előrébb jár az élet területein, több dolgot élt meg, amihez alkalmazkodni kell, szerintem az ilyesmi inkább előny.


De mondjuk nagyon örülnék én is, ha ez az érzés elmúlna magától(és jönne helyette másik:D), nem érezném rosszul magam, amiért egy házas férfihez vonzódom erősen.



Van egy rakás férfi, rengeteg férfit ismerek, vagy 400 randin vagyok túl, többezer matchem van, és legalább ennyi üzenetet váltottam, de nem tetszett senki. Az utcán is leszólítanak, egyszerűen nem vonzanak, akkor sem, ha szépek gazdagok sikeresek. Mellesleg az a saját család, akit szeretünk.


Nekem nem érték az, ha még nem volt házas. Az a valami érték, ami miatt vonz, és nem tudom, mi az!

2021. júl. 3. 19:27
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

18-as, nem csak arról van szó, hogy te mit pártolsz, bár az is nagyon fontos. Ha az elhagyott anyuka nem pártolja a heti többszöri láthatást és a bíróság is úgy dönt, akkor apuka bukta a gyerekeket 7-ből 5-6 napra és ez egyenes út az elidegenedéshez.

Ha férfi lennék, ezt soha nem kockáztatnám meg, hogy a párom bosszúszomján múljon a gyerekemmel való kapcsolatom.

2021. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát, ha így gondolja, akkor majd elmondja és nem lesz semmi, azért a lehetőséget megadom, hogy lépjen.
2021. júl. 3. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!