Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek nem probléma, hogy a barátnője mindennap vágyik rá, és szexelni akar egy nap többször is?

Figyelt kérdés

Ugyanis az én barátom eleinte napi szinten szexeltünk még az elején, aztán ez idővel mióta dolgozunk lecsokkent heti 1 szexre... És neki az bőven elég. Miközben én vágyom rá minden egyes nap..

Ennyire megunt engem? Vagy mi történt?



2021. júl. 4. 17:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kezdj el templomba is járni🤦
2021. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Miért kezdjek el oda járni? Ezt most nem értem, ne haragudj
2021. júl. 6. 12:51
 23/25 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek ha elkezdem semmibe venni, észre fogja venni hogy nem rajongok érte? Akkor lehet észbe kap
2021. júl. 6. 14:16
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Szőke teccik lenni esetleg? Na várj leírom, azért járj templomba mert hinni ott szoktak
2021. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem probléma. Én is napi többször igényelném megfelelő partnerrel, érzelmi háttérrel.
2021. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!