Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek nem probléma, hogy a barátnője mindennap vágyik rá, és szexelni akar egy nap többször is?

Figyelt kérdés

Ugyanis az én barátom eleinte napi szinten szexeltünk még az elején, aztán ez idővel mióta dolgozunk lecsokkent heti 1 szexre... És neki az bőven elég. Miközben én vágyom rá minden egyes nap..

Ennyire megunt engem? Vagy mi történt?



2021. júl. 4. 17:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
De még olyan friss ez a kapcsolat. 3 hónap. Még oda vissza kellene hogy legyen értem.
2021. júl. 4. 18:58
 12/25 anonim ***** válasza:
Exemnél is probléma volt. Volt amiben igazat adtam neki, de szerintem nem csak a nő dolga fenttartani az érdeklődést.
2021. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Fenntartani*
2021. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Friss kapcsolat, de állandóan veszekedtek, te hisztizel? Tényleg marha jó lehet.
2021. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Igen, sok a vita... De azért mert az elején nagyon sokat törődött velem. Mostanában meg nem. És én ezt szóvá tettem neki. És nyilván nem esik jól. Mert azt érzem hogy már rám unt, hol ott ő folyton mondja hogy erről szó sincsen.. Van amikor annyira bújik, hogy megfojt, valamikor még teljesen elfelejt hogy létezem. Ezért nem értem a dolgot..

És nekem rosszul esik és én ezt szóvá teszem és ebből van a vita

Egyébként meg annyira szeretem. Soha nem szeretem még így senkit. Mások mondták hagyjam ott.. De én meg szeretném ezt oldani. Nem akarom őt elengedni. Nem találnék nála jobbat

2021. júl. 5. 14:10
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok? Egyedul ezen nem javitasz, csak elcseszel egy csomo idot.

Ez meg ahhoz is tul az eleje, hogy veget erjen az az idoszak, amikor mindenki a legjobb arcat akarja mutatni. Hiaba mond barmit, ha egyszer a tettek nem azt mutatjak. Ennek az embernek valoszinuleg az kell, hogy legyen valaki mellette, mindegy, hogy ki. Aztan ha kedve tartja, "megszeretgeti".

2021. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az meg mi, hogy nem talalnal nala jobbat? :D Ugye viccelsz?
2021. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Én 21 éves vagyok ő pedig 24

Nem találnék nála jobbat tudom jól. Ezért hiszek a változásban. Esetleg valaki nem írna nekem privátban? :/

2021. júl. 5. 14:40
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen hölgyek keressenek meg bátran, nálam nincs fejfájás, fáradtság 😁
2021. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy ezért lesz egy pár beerkezett üzenetem. De én nem azért tettem ki a kérdést, hogy massal ismerkedjek. Én a barátom akarom. Hiszem hogy megváltozik
2021. júl. 6. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!