Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny és irigy vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny és irigy vagyok a kiszemeltem exére?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel dumálunk és megtudtam, hogy ki az exe és eléggé úgy érzem, hogy én kevés vagyok hozzá képest, nem vagyok olyan szép, szórakoztató mint az a lány..hogyan tudnám legyőzni, elnyomni magamban ezt az érzést? Attól félek, hogy nem leszek elég a srácnak...
2021. júl. 5. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos lehet, hogy igazad is van.

De az a lényeg, hogy ne így fogd fel az egészet.

Ha a srác szeret téged akkor úgyis te fogsz kelleni neki. Az, hogy ki a jobb meg csak a srác tudja eldönteni hisz ő ismeri mindkettőtöket.

Ha nem vagy olyan jó mint az exe, és ezért nem kellesz neki akkor enged el inkább.

2021. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerencséd, hogy a srác nem elég okos. Én pl már az elején kipuhatolom mennyire van rendben a lány mentálisan, önértékelésileg.

Nem elnyomni kell, hanem dolgozni rajta, hogy elfogadd magad olyannak amilyen vagy esetleg ha felismersz valami gyengeséget akkor változtatsz MAGAD MIATT (nem miatta).

Mivel nem megy egyik pillanatról a másikra próbáld meg elhinni amit mond, rá koncentrálni nem az exére!

2021. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha nem hasonlitgatod magad akk rendben vagy?
2021. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Okkal exe a csaj. Lehet szórakoztató, meg szép meg blablabla, de valamiért még sincsenek együtt, ergo nem megfelelő számára.
2021. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A 2.válaszolónak üzenem, hogy mentálisan teljesen rendben vagyok, amiért van egy kis önbizalomhiányom nem vagyon dilis😅

A többieknek köszönöm a válaszokat! Megpróbálom nem hasonlítani magam másokhoz, hisz én sem vagyok kevesebb! Köszönöm!

2021. júl. 5. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát nekem nem köszönöd mert felhívtam egy fontos dologra a figyelmet, szééép :D
2021. júl. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!