Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy sok fiatal nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy sok fiatal nő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Én szeretnék előbb utóbb gyereket de nem tudom fogok e találni erre megfelelő nőt.

Sokan egyáltalán nem is szeretnének, ami nekem nagyon érdekes mert én férfi létemre mindig is akartam. Most 24 vagyok de a lányonak még a bulizás az életük, amivel persze nincs gond, mert idővel csak megkomolyodnak.

Sok nő miért nem akar gyereket?


2021. júl. 20. 14:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

17 Ha szerinted arról szólt a kommentem, hogy nem kell pénz csak szülni kell mert elég a szeretet, akkor nem igazán tudsz szöveget értelmezni. Olvasd már el, mit írt az illető az életről. A gyereknek van 3-4 boldog éve és ennyi, nincs tovább, onnantól minden szenvedés. Én kérek elnézést, hogy átlag fizetésből élünk, mégis jó és izgalmas életünk van, mert nagyon másképp szemléljük az életet.

Nem kell egyetemre menni ha ez nem teszi boldoggá a gyereket és inkább autószerelő lenne vagy ács vagy szakács. Nem kell megfelelni az elvárásoknak. Nyilván vannak dolgok, amiket meg kell tenni, de ha ez olyan szent rémülettel tölti el a hozzászólót, akkor mégis nála van a baj. Régen az emberek fiatalon meghaltak a higiénia hiánya miatt, alig volt mit enniük és háború volt. Sokan nem tanulhattak és dolgozhattak a bányában éhbérért. Aki a mai világban azon picsog hogy xar az élet, annak nem való az élet.

2021. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem akarok gyereket, mert akkor pl most egy faraszto munkanap utan nem a kanapen punnyadhatnek a Netflix elott, amig el nem alszom, hanem most epp vagy pelenkaznom kene, vagy altatnom, vagy hazifeladatban segiteni, vagy veszekedni vele, hogy ne uvoltson a zene a szobajabol, vagy stb stb stb.

Amugy nincs bajom a gyerekekkel es biztos nagyon sok jo oldala van annak, ha van, de annak is nagyon sok jo oldala van, ha az embernek van egy elefantja, megsem akarok elefantot sem attol meg.

2021. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mondj egy normális okot, hogy miért kéne gyereket vállalni erre a világra?


A "továbbviszi a véredet, nevedet" egy szentimentális marhaság, NEM reális ok.


Szóval 32 vagyok, nem fogok szülni, mert hová? Örülhetünk, ha mi még normálisan tudunk élni 30-40 évig, de lehet előbb döglünk bele pl. a klímaváltozásba - vagy ha mi nem, akkor majd a gyerek vagy annak a gyereke.

Már most is szélsőséges az időjárás, otthon 40+ fok, Svájcban meg 10-11 volt hetekig és az összes folyó-tó kiáradt. Pl.

2021. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igazán van értelme.

Teljesen mások az emberi kapcsolatok,mint régen.Mindenki megunja a másikat,egyre rosazabb világban élünk.

Az átlag anyuka előbb utóbb egyedül marad,aztán ott van munka és karrier nélkül,legalábbis én a környezetemben csak ezt láttam.Nyilván ha valaki módos,jó körülmények között él és nagyon jó kapcsolatban él az más,de sajnos az átlag az amit leírtam.

2021. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Akarni akarok, csak egy netto 300 ezret kereső pasinak nem fogok szülni. Mire? Hova? Miből? Szoval az akarat megvan tobbnyire, csak háttér nincs
2021. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!