Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjak le a család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak le a család alapitásról?

Figyelt kérdés
Egyéb dolgok miatt tudom hogy nem lehet családom,szeretnék meg házasodni és végre anya lenni de tudom hogy ez nekem soha nem fog össze jönni de igy nem lehet teljes az életem,nem lehetek igazán boldog.Hogy verjem ki ezt a fejemből? teljesen depressziós vagyok ezmiatt,próbálom ezt ki verni a fejemből de hiába egyszerüen nem megy?mit csináljak? /N

2021. júl. 26. 13:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9es válaszoló, milyen sok millió lehetőségre gondolsz? :D
2021. júl. 26. 17:19
 12/14 anonim ***** válasza:

tanulj akkor valamit amire van kereslet.. mondjuk kezdetnek nyelvtudás, aztán jöhet a szakma.


2 olyan dolgot mondtál kifogásnak, amit meg lehet oldani.


Problémákat meg lehet beszélni a megfelelő társsal, sőt nincsenek is. Pénzt meg lehet keresni, ha olyat adsz ami másnak kell.

2021. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 keressétek, nem adom a szádba. Nem vagyok kiváncsi arra h miért nem lehetséges meg az egyéb kifogásodra :)
2021. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "akkor lesz teljes az életed"? Ez nem indok a gyerekvállalásra, ez önzőség.
2021. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!