Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyok/irrelevá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyok/irrelevánsak az elvárásaim a társkeresés terén vagy szimplán a nekem ideális csajoknak nem én vagyok az ideáljuk? (Többi lent elég hosszan + szavazás)

Figyelt kérdés

22/F vagyok, a kérdés azért merült fel bennem, mert sok ismerősöm mondta már, hogy túl teljesíthetetlen/hülyeség a listám. Szerintem a fő problémám az, hogy a nekem ideális csajoknak nem én vagyok az ideáljuk:D ezt abból feltételezem, hogy eddig egyetlen egy számomra ideális lánynak se jöttem be soha (fiatalos arcom van, átlag magas vagyok és nem az az alfahím férfi, hanem az aki poénkodik és hangos egy társaságban, akik nekem bejönnek lanyok azoknak pedig magas, borostás és 100% alfa hím csávok tetszenek általában eddigi tapasztalataim alapján, de a kivételeknek is a 100% alfahím fontos volt).

Azon a bizonyos képzeletbeli listámon (korábbi tapasztalataim alapján) ezek szerepelnek: (csak a legfontosabbakat írom le és az alap dolgokat [pl személyes higénia, hűség, stb] kihagyom)

-legyen alacsonyabb nálam és átlagos testalkatú

-hasonló sorozatokat és filmeket szeressünk, amiket csak és kizárólag eredeti nyelven néznénk (elég mainstream vagyok ebben, szóval aki netflixezik már nagy eséllyel ugyan azt szereti)

-mindenképp tervezzen ő is külföldre költözni pl egyetem után

-gyerek lehetőleg leghamarabb neki is csak 30 körül legyen tervben

-legyen okos

-legalább a kutyákat szeresse (állatbarát vagyok)

-ne legyen domináns/alsóbbrendű (nem hiszek abban, hogy a férfi az aki pénzt keres meg otthon építget/szerelget, a nő meg neveli a gyereket, főz és takarít egész nap)

-szeressen utazni

-csússzon le velem aquaparkokba a csúszdákon és üljön fel velem legalább a kevésbé durva dolgokra vidámparkokban (eddig egy barátnőm se volt ilyen és borzasztóan rossz volt, hogy nem tudtunk közösen így szórakozni)

-tudomány > természetes dolgok (amikre vannak kutatások abban bízzon és ne a népi dolgokban, mert független attól, hogy melyik a jó, itt hatalmas nézeteltérések lehetnek, na meg nagyon realista is vagyok, ami nem segít a dolgon)

-figyeljen az egészségére legalább annyira mint én (ne cigizzen, ne igyon egy liter energia italt estére, ne legyen alkoholista, ne egyen 1kiló csokit naponta, stb... Ez azért fontos, mert 20 év múlva is szeretnék fitten és egészségesen sportolni, mozogni, kirándulni, stb a párommal, nem pedig otthon ülni elhízva/betegen. Nyílván ha más miatt nem lenne egészséges a jövőben a párom, akkor ápolnám és elfogadnám a szituációnkat)

-ne legyen durván extrovertált (extrovertált vagyok, de előző exem nem is annyira szeretett kettesben programokat csinálni, neki mindig kellett egy legalább 5 fős társaság)

-tudjon és akarjon is kommunikálni a problémákról

-ne legyen a legjobb barátja egy fiú (tudom ezért megleszek kövezve:D nem vagyok féltékeny típus, de sajnos rossz érzés ettől függetlenül azt látni, ha egy másik fiúval jobb viszonyba van mint velem)

-egészséges szinten legyen féltékeny (persze ez relatív, de van azért egy sokak által egészségesnek hívott szint)

-ne utálja a testmozgást, szóval pl tudjunk sportolni strandon valamit vagy elmenni akár valahova hétvégente, de ne járjon és ne is szeressen kondizni járni (mert én nem járnék és unalmasnak tartom, persze menő ha valaki csinálja ne értsetek félre)

-egészséges szinten legyen a kapcsolata a szüleivel (ne legyen se rossz és se túlzottan kötődő)


Ezek jutottak eszembe most, de szerintem nagyrészt mindent leírtam. Ha valaki szeretne kérdezni, hogy jobban alkosson véleményt (vagy adjon tanácsot), az kérdezzen nyugodtan itt vagy akár üzenetben.


Előre is köszönöm annak aki szavaz/válaszol!:)



2021. júl. 27. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Nem én vagyok a nekem tetsző lányoknak az ideáljuk
Túl hosszú a listám, nagyok az elvárásaim és/vagy irrelevánsak
35 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Beteges
2021. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Kiégett az agyam, mire végig olvastam a hülyeségeidet. Kicsi az esélye, hogy ilyet találsz, mert az elvárásaid nagy része irreleváns. A párkapcsolat nem arról szól, hogy önmagad másával randizol (nárci-e vagy?) hanem, hogy megszeretsz valakit úgy, ahogy van, akkor is, ha nem beszél jól angolul vagy nem csúszik veled az aquaparkban vagy éppen kondizik.
2021. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Pont ilyen vagyok. Szerintem ezek jó elvárások, ugyanezt várom el én is. Egy bökkenő van. Kondizok. És szeretem, ha a párom is sportos izmos! Ez az egy hülyeség.. Miért ne kondizhatna egy nő? Szteroidok nélkül nem lesz férfias izma!
2021. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem vészes a listád, én majdnem teljesítem.

(Nem tudom milyen magas vagy)

Tervezek menni külföldre, de egyelőre nem tervezek "örökké" csak mondjuk a mesterdiplomát.

És szeretnék 30 előtt legalább egyet szülni, de én csak 20 vagyok, szóval addigra te már elmúlhatsz 30 😂

A többit szerintem teljesíteni tudom, de persze ezek elég relatívak tudnak lenni.

A legjobb barátom nem fiú, de több fiú barátom is van.


Amúgy nem azért írok, hogy rámírj és ismerkedjünk (nem ismerkedek online), hanem mert így támasztom alá az álláspontomat, hogy szerintem nem lehetetlen.

Remélem egyszer megtalálod akit keresel, minden jót!

2021. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Eleinte nem gondoltam úgy, hogy túl irreális elvárások lennének, de a vége felé vannak hülyeségek. Pl az, hogy milyen a kapcsolata a szüleivel. A túlságosan ragaszkodót megértem, hogy elkerülnéd, de ha történt velük valami a múltban, ami miatt nem szereti őket? Akkor már nem is kellene a lány, ha amúgy minden más stimmelne? Meg az is hülyeség szerintem, hogy ne járjon kondizni... Nem mindegy neked, hogy milyen hobbija van? Attól még, hogy szerinted unalmas (és egyébként szerintem is az), ő szeretheti. Vagy muszáj, hogy ugyanaz legyen a hobbitok? Mondjuk, ha a sorozatokból/filmekből indulok ki... Attól még, hogy a filmes ízlésetek nem egyezik, még lehet jó a kapcsolatotok, nem értem, hogy miért csak az a jó, ha mindenben egyformák vagytok. A barátomnak és nekem se egyezik az ízlésünk, ő animéket néz, amiket én ki nem állhatok, én meg mainstream Netlixes sorozatokat angolul (amiket te is), mégis találunk közös pontokat és van, amit együtt nézünk.


A nagyobb dolgokban megértelek, fontos előre tisztázni, hogy ki hol tervezi a jövőjét és hogyan, akar-e gyereket, és ha igen, mikor. De néhol már túl részletes dolgokat várnál el, ami sok esetben irreális, de inkább csak szimplán hülyeség.

2021. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Unaaaalmaaas
2021. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nevetséges, hogy listába vannak szedve az elvárásaid. Persze, mindenkinek vannak elképzelései, milyen párt szeretne, de ez az aprólékos felsorolás nagyon gyerekes. Remélem, még nem múltál el 20 éves...
2021. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Ja, bocs, látom, hogy 22 vagy. Hát, kisapám, akkor nem ártana elkezdeni felnőni, mert az, amit most művelsz, kb. tini szint.
2021. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd elő az idegen szavak szótárát!
2021. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönök minden eddivi választ, ment a zöld mindenkinek!

Pár dolgot tisztáznék, mert nem tudtam rendesen kifejteni.

Tudom a különbségek jók, de jó pár tulajdonság nélkül amiket felsoroltam szimplán egy barátnőm lesz, nem pedig párom, akivel ugyan olyan jól el vagyok mint a legjobb barátommal. Meg másik probléma, hogy én mindenkivel jól kijövök, ezért konkrétan "bármilyen" nővel letudnám élni az életem, de azt azért nem szeretném.

Kondit többen említettétek, szóval azt is tisztáznám kicsit:D nem jönnek be a szálkás lányok és ezért sem örülnék neki ha kondizna (voltam kockahasú szép alakú csajjal, de rájöttem nem tartom sajnos sexinek). Tudom így én sem leszek izmos ha nem kondizok, viszont nem is szeretnék az lenni (meg nem vagyok vékony és van izomzatom mindenhol, szóval "lábnapokat se hagytam ki", mert annó 7 évig versenyszerűen sportoltam, ezért is szeretem a sportokat). Persze ha minden stimmelne, akkor nem zavarna ha kondizik éppen, már ha nem olyan izmosra edzené magát.

Sorozatok/filmek eddig egyetlen páromnál se voltak meg és mindig elszomorított meg zavart, mert az egy olyan hobbi amit általában akkor csinálnék, amikor mind a ketten együtt vagyunk (pl este lefekvésnél, sütizés közben, stb). Na meg nem is tudok a párommal kibeszélni egy izgi részt, végig binge watch olni egy frissen kijött sorozatot, pedig ezek hatalmas örömet okoznak nekem és rossz ha ezt nem tudom a párommal megosztani/megélni.

Az angol tudás meg abszolút szükséges. Mindent angolul nézek, olvasok, hallgatok, tanulok, még memeket se tudnánk együtt nézni, mert abból is csak angolul nézek. Szóval az sajnos egy elengedhetetlenül fontos dolog.

2021. júl. 27. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!