Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyűlölő férfiak! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő férfiak! Miért utáljátok a nőket?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 12:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%
9. Azért téged is meghegesztettek pár presszós italós ranid után, ott a logika készséged nem működött ..
2021. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
#11: te személyesen ismered a #9-est, hogy ilyeneket állítasz róla?
2021. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

11. nem jön be ez az alpári szurkálódás.

Sosem voltam rászorulva sem hegesztésre (én felnőtt nő vagyok, nekem nem ciki kimondani, hogy szex, szeretkezés- de az oviban biztos más már a szleng :), sem az italos presszós randikra.

Ha te édesanyádtól ezt a példát láttad és ilyen közegbe szocializálódtál, az sajnálatos, de a világ nem ott ér véget.


Nem tudom, miért gondolod értékteremtőnek azt, hogy ilyen suttyó stílusban megnyilvánulsz rólam ismeretlenül, de egészségedre. Tiszteltetem ezúton is drága édesanyád áldozatos nevelő munkáját, amivel ezt a cizellált, értelmes, intelligens stílusodat kicsiholta belőled :D

2021. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
11%
13. Az írásod alapján már 40 vagy feletti nő lehetsz.. Ilyen régi stílusban csak a nagymamám beszél aki vezért igazgató volt..
2021. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

#14: tehát felétek csak az öreg nők tudnak összeszedetten fogalmazni? Hm, érdekes.


"Ilyen régi stílusban csak a nagymamám beszél aki vezért igazgató volt.."


Az enyém meg a római pápa.

2021. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

:) a tanult szóhasználat nem régi stílus. A cinizmust meg aki nem érti, valóban nem tanult ember... de hagyjuk is.


Igazad van, kicsit 40 feletti nő vagyok, jó beosztásban.


Amikor azonban az ilyen “tiszteltetem édesanyádat...” kezdetűekkel replikázok a suttyó inceleknek, akkor hidd el, nem a boomerség vezet, mert tudok én trendykee-fancykee is lenni- de valaminek a hiányára ezer módon fel lehet hívni a figyelmet.

Nekem nem muszáj lemennem a válaszommal azzal az alpári szintre, amit itt egy kötekedő ismeretlen megenged magának.

Hidd el, nem okozna szellemi erőfeszítést a “tiszteltetem édesanyádat” helyett megkèrdezni, hogy “anyád tanított tán reszelni bebaszcsizva a kocsmapulton?” :D


De nekem van legalább választási lehetőségem szókincsben és stílusban is....

2021. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy a fenti válaszokból is egyértelműen kitűnik, a nőgyűlölet mindig kéz a kézben jár a primitívséggel, kisebbségi komplexussal és hiányos szociális készségekkel.
2021. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%
imadom, amikor az ilyen sotet, egybites, ostoba nogyulolok szet vannak oltva, es majd szetdurran az er az agyukban, hogy egy no szellemi folenyevel megalazza oket:D
2021. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
18. Szerintem senki nem lett megalázva, egy intelligens ember sosem vitázik úgy hogy az személyes sérelem vagy kritika legyen , ha nem kifejti a véleményét magyarázatot ad és cáfol .
2021. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó válaszoló, a 6., 9., 13., 16. választ írtam én.

Szándékom szerint normális, kultúrált stílusban.

Az, hogy valaki személyesen nekem támad, hogy “9-es azért téged is hegesztettek valami kocsmarandin” vagy efféle- hát engedd meg nekem, hogy ezt igenis személyeskedő, sértő, legalja szintnek érezzem és joggal legyek felháborodva a minősítésen és a trágárságon.

Nekem ez a vélemény igenis megalázó.

Tudom, itt mindenkinek mindenhez joga van: sértegetni, trágárkodni, személyeskedni. Az én jogom meg az, hogy kifejezzem a lesújtó véleményem egy olyan felnőtt emberről, akinek csak ennyi telik/ pedig hozzá nem szólt senki.

Nem vagyok abban biztos, hogy nekem szánta-e valóban a fröcsögését, nyilván a lelki békém sem szenvedett csorbát.

De ha ennyire sztároljuk a gusztustalanságot, szándékosan bántó stílust, mert neki jàr és jogos- azon vajon akkor sem háborodnál fel, ha történetesen a te szeretteidet érte volna?

Ez szerintem higgadt érvelés volt a megalázó stílus ellen.

2021. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!