Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyűlölő férfiak! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő férfiak! Miért utáljátok a nőket?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 12:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19%
20. Kulturált ember nem áll le vitázni még akkor sem ha igaza van, bizonyos szint alá nem süllyedhet egy nő !
2021. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Kultúrált embernek, jó nőnek tartom magam és az itteni szintemmel sem süllyedtem sehová.

Nem minden választ írtam én.


Valahol igazad van, nem kell mindig mindenbe, depláne indulattal beleállni.

Azonban egy normális visszajelzés, hogy “eddig és ne tovább, az én határaim itt vannak” még nem ez a szint.

Ha a bunkóknak soha senki nem jelez vissza semmit, soha senki nem méltatja őket arra sem, hogy “nézd öreg, megbántottál/gáz ez így, nem lehetne máshogy?” - akkor ja, biztosan művelik ezt ugyanígy mással is, másutt is.


Naív nem vagyok, de azért hagy döntsem már el, nekem belefér-e az, ha valaki szerint megb*sznak a kocsmában :)


Az egyik oldalon ott a sas, aki ugye nem kapkod a legyek után (ebben számomra egy csepp felsőbbrendűség is van), meg a számomra kedvesebb értékű “cinkosok közt vétkes, aki néma”.

Amit nem tennék én sem másokkal, azt nekem sem kell viselnem.

Volt itt több hozzászóló, aki kérés nélkül és előttem “kiállt”- talán ez lenne emberi minden hasonló szituációban és néha talán hatása is lehetne.

2021. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Mert volt már, hogy lealáztak...
2021. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!