Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, tulajdonságok amik miatt csalódtál vagy akár kiábrándultál a női nemből?

Figyelt kérdés

Nálam az alábbiak, amelyekről korábban nem igazán akartam elhinni hogy valóban így szokott lenni.

-smink nélkül számottevően máshogy (rondábban) néznek ki

-ugyanúgy szeretnek zabálni, és ugyanannyit finganak mint a férfiak. Sőt még büdösebbeket is szoktak, ezt egyszer olvastam valahol

-ugyanolyan szexmániások mint a férfiak

-csak úgy önmagadért nem tudnak szeretni (ezt is olvastam valahol), hanem ehhez fel kell mutatnod valami pluszt (tehetség valamihez, anyagiak, stb).

-fontos nekik az anyagiak, szinte kivétel nélkül pénzéhesek. Nyilván nem egyforma mértékben, vannak szintek, de szinte senki se akar összejönni csórókkal, vagy olyannal akivel egy szinten van. Ezt is sokkoló volt megtapasztalni a hosszú évek alatt.

-nekik is ugyanannyira, hacsak nem jobban számít a külső mint a férfiaknak. Ezt sem gondoltam volna, régen az "egy fokkal legyen szebb az ördögnél" mesében hittem.

-hogy milyen könnyen prostituálódnak. Nem hittem volna, hogy 20-on egypár éves korukra a többségben már megfordult egy egész hadsereg, meg hogy kb minden 3. egyetemista prostiként finanszírozza költségeit (ezt is olvastam valahol)

-nagy részüket tényleg érdekelnek olyan felszínes dolgok, mint a házad mérete, a kocsid ára/fajtája, hol nyaralsz, stb

Hirtelen ennyi jutott eszembe.



2021. aug. 4. 16:38
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
94%

"ugyanúgy szeretnek zabálni, és ugyanannyit finganak mint a férfiak. Sőt még büdösebbeket is szoktak, ezt egyszer olvastam valahol"


Sírok😂

2021. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Most beugrott még egy:

-fontos nekik a méret

2021. aug. 4. 17:36
 13/44 anonim ***** válasza:
93%
Remélem eme épületes tapasztalataidat ronda, csóró, semmiben sem tehetséges nőknél szerezted, mert ugye, te nem vagy annyira felszínes, mint a nők, hogy bármi elvárásod is lenne azon kívül, hogy lyuk van rajta.
2021. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
98%

#8: egy kis adalék a férfihangos cikk eredeti szerzőjéről:


[link]

2021. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ezzel semmi baj. Legalább nem zaklattok nőket ilyen kis semmiségekkel, mint hogy ismerkedni (dugni) akartok. Mindenki jól jár.
2021. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
94%
#14 szánalom a köbön az összes ilyen. Amúgy a ferfihang magyar góréja is egy igazi nyomorék lúzer.
2021. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
98%

Kérdés a címe alapján érdekesnek tűnt, aztán a leírás.....

Vannak idegesítő női tulajdonságok de a férfiak 90%nem ábrándúl ki a nőkből.

Kérdező most te biszex vagy vagy a szex vagy homoszexuális??

2021. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
17%

Számomra az irányításkényszerűk. A kapcsolataim első pár hónapjában minden szép és jó, majd eltelik 1-2 év és kimutatják a foguk fehérjét, elkezdenek olyan dolgok miatt reklamálni ami addig állítólag nem zavarta őket. Például öltözködés, wc használat, borotválkozás kérdése, öltözködés, program, nyaralás szervezése, munka szervezése, szabadidő eltöltés, idővel mindenbe belebeszélnek és javaslatokat tesznek.

Mivel 20 évet éltem párkapcsolatba ilyenkor már meg sem lepődök, türelmesen meghallgatom majd csinálom ahogy elterveztem és kész.

2021. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
89%
Édesanyádról is így vélekedsz?
2021. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet belőlük ábrándulni, élni is lehet nélkülük, csak nem érdemes.
2021. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!