Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, tulajdonságok amik miatt csalódtál vagy akár kiábrándultál a női nemből?

Figyelt kérdés

Nálam az alábbiak, amelyekről korábban nem igazán akartam elhinni hogy valóban így szokott lenni.

-smink nélkül számottevően máshogy (rondábban) néznek ki

-ugyanúgy szeretnek zabálni, és ugyanannyit finganak mint a férfiak. Sőt még büdösebbeket is szoktak, ezt egyszer olvastam valahol

-ugyanolyan szexmániások mint a férfiak

-csak úgy önmagadért nem tudnak szeretni (ezt is olvastam valahol), hanem ehhez fel kell mutatnod valami pluszt (tehetség valamihez, anyagiak, stb).

-fontos nekik az anyagiak, szinte kivétel nélkül pénzéhesek. Nyilván nem egyforma mértékben, vannak szintek, de szinte senki se akar összejönni csórókkal, vagy olyannal akivel egy szinten van. Ezt is sokkoló volt megtapasztalni a hosszú évek alatt.

-nekik is ugyanannyira, hacsak nem jobban számít a külső mint a férfiaknak. Ezt sem gondoltam volna, régen az "egy fokkal legyen szebb az ördögnél" mesében hittem.

-hogy milyen könnyen prostituálódnak. Nem hittem volna, hogy 20-on egypár éves korukra a többségben már megfordult egy egész hadsereg, meg hogy kb minden 3. egyetemista prostiként finanszírozza költségeit (ezt is olvastam valahol)

-nagy részüket tényleg érdekelnek olyan felszínes dolgok, mint a házad mérete, a kocsid ára/fajtája, hol nyaralsz, stb

Hirtelen ennyi jutott eszembe.



2021. aug. 4. 16:38
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Jelenlegi 28, az előzőm ofkorsz nem neked szól, hanem a kérdező töröltjére ment!
2021. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
9%

Mindenbe belebeszélünk. Valóban. Ahelyett, hogy csendben tennénk-vennénk a konyhában és innánk a szavaidat:)

Az igazi probléma ott van,hogy ha az elejétől fogva következetesen így viselkednél, akkor bottal sem piszkálnának meg a férfiak. Persze a kapcsolatok elején mindenki elnézőbb hiszen szerelmes, de aki szándékosan megtéveszti a partnerét az nem fair dolog.

A kapcsolat elején is el lehet mondani hogy nem nézem jó szemmel hogy más nőkkel is találkozol vagy hogy este 10-kor jössz haza mert a kollégákkal elmentél sörözni. Az elején is lehet mondani hogy ciki a frizurád vagy miért nem vasaltad ki az inged és sorolhatnám. Egy csomó nő erre rávágja hogy igénytelen.....rendben, de az elején is az volt.

Amiatt is megy a balhé hogy programot csinál egy olyan időpontra amilyen időpontba évek óta focizni járok a haverokkal és balhézik ha nem őt részesítem előnyben a 20 éves barátaimmal szemben miközben nekik is le kellett szervezniük otthon hogy találkozhassunk.

Sajnos a férfiak zöme a farkával szeret, főleg fiatal korában és szinte mindent elnéz a nőnek akire olyan nagyon vágyott, aztán idővel megunja a sok reklamálást és olyan nőt keres aki nem akarja irányítani az életét és hagy neki privát teret. Ez a ritka mondjanak a nők itt bármit. Sikerült találnom egy olyan partnert akivel valóban lehet együtt élni, aki nem varriállja át folyton az életem feleslegesen, aki nem balhézik piszlicsáré dolgok miatt, aki tud segítséget kéri és nem felszólit vagy követel, aki az előtt mondja el az igényeit mielőtt nekikezdek egy munkának és nem utána kritizál vagy közben okoskodik.

Ha a párkapcsolatban van gyerek/gyerekek akkor egészen más a helyzet, akkor kell egy személy aki irányít és összeszervezi a dolgokat egyébként nem működik az egész, de ha nincs gyerek akkor nem kell így viselkednie egy nőnek, semmi nem indokolja hogy a partnerét irányítania kellene.

A legjobb példa az exem, aki fecniket írt nekem, hogy amikor hazaérkezem mi kéne megcsinálni , kijavítani, elmosogatni. Amikor hazaért az edzőteremből számonkért hogy nem raktam fel a vizet forrni miközben a mosdóból próbáltam kibontani hajának maradékát és megszüntetni a dugulást, mert én tehetek arról hogy automata lefolyó van és az neki nem jó. Majd amiatt is balhé van, mert a javítás miatt elcsúsztunk az idővel és nem érünk oda a megbeszélt programra amit úgy szervezett le hogy fél óra alatt átérünk Budapest másik oldalára.

Amikor megismertem kifejezetten vonzó volt a pörgős életmódja és fiatalos viselkedése, a gyakorlatban viszont nagyon idegesítő. Bármi probléma merült fel az életünkben arra ott van a férfi majd megoldja, ha nem sikerül akkor pedig van kit hibáztatni.

2021. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
87%

Már ne is haragudjatok drága férfiak akik ilyen sok negatív tapasztalatot szereztetek..

Nem gondoljátok ,hogy rosszul választotok?

Most nem azért de én pl egyik leírásban sem ismerek magamra, boldogan,kiegyensúlyozottan élünk együtt már 10 éve a párommal és egyikünk sem érzi csesztetve , fojtogatva magát, nem kell leadnunk az igényeinkből. Vannak teljesen külön programjaink amiket akár egymásnak szervezünk le meglepiből.(szülinapra pl kibéreltem egy balatoni nyaralót neki és a barátainak hogy legyen pasis ünneplés is)

Na de nem is úgy ismerkedtünk ,hogy hú de jól néz ki a másik ennyi elég és próbáljuk meg.

Szerintem nagyon fontos hogy már a legelején legyen tiszta ki mire vágyik egy kapcsolatban,kinek mi a terve az életre és hogy ki mivel nem tudna együtt élni.

Persze el lehet játszani h a másiknak tetsző válaszokat kamuzza valaki de azon rövid időn belül át is látni.

Egy őszinteségre épülő kapcsolatban, ahogy változik a jellemünk szokásaink , bármikor lehet őszintének lenni,figyelj nem tetszik amit csinálsz ahogy csinálod, találjuk ki mit tehetnénk,tudunk-e rajta változtatni vagy próbáljuk kiküszöbölni hogy engem ez ne zavarjon ennyire..stb és a másik ezen nem megsértődik,hanem elgondolkozik és együtt megbeszélik mit lehetne tenni. És nekünk a baráti társaságunk is ilyen szóval ez nem egy egyedi eset.

Én tényleg nem értem ezt a baromi sok megkeseredett nőgyűlölő hozzászólást. Azért a pasik között is vannak durva példányok nyilván a nők között is de az hogy te kifogsz egy ilyet a saját sivárságod vagy egyéb okok miatt ne legyen már a teljes női nem hibája.

Nevetséges.

2021. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
51%
nem vagyok nőgyűlölő csak vannak rossz tapasztalataim. Most is együtt élek egy nővel, akivel kifejezetten jó együtt élni. Az előtte lévő tízzel teljesen felesleges volt, de abból is tanul az ember. Sokan rávágják, hogy az is sokat számít hogy az ember milyen családban nőtt fel és mennyire tanult meg alkalmazkodni, nekem 4 testvérem van, szóval sok mindent elviselek. Ami viszont furcsa, hogy korábban vonzottam a csonka családban felnövő nőket, a barátnőim közül szinte senki nem tartotta a kapcsolatot az apjával. A mostani párom igen és 2 testvére is van. Ez is lehet egy indok.
2021. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg rohadtul fröcsögtök a nőgyűlölettől.

A kérdésben felsorolt dolgok egyik fele általánosító kamu, a másik fele meg rácsodálkozás és sértődés, hogy a nők is emberek. Szánalmas.

Pl. mi a gond azzal, hogy szeretünk enni, szexelni?

És azzal mi a gond, hogy számít a külső, szeretnénk vonzó párt? Még szép. Ti is szeretnétek. Nem tudom, miért lenne nektek az a kívánatos állapot, hogy mi elégedjünk meg azzal, ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél.

Szép nőnek mondanak (igen, smink nélkül is az vagyok), adok is magamra, mégis milyen alapon várná egy férfi, hogy míg neki gatyaszaggatóan áll rám a farka, annyira tetszem, addig én épphogy nem undorodom tőle?

Az meg, hogy senki nem akar összejönni csórókkal... Ti talán szeretnétek eltartani a csóró párotokat?

Én amúgy összejönnék még csóróval is, de csak akkor, ha értelmes, de rosszul fizető szakmája van.


De ez is nagyoon tetszik:

" Például öltözködés, wc használat, borotválkozás kérdése, öltözködés, program, nyaralás szervezése, munka szervezése, szabadidő eltöltés, idővel mindenbe belebeszélnek és javaslatokat tesznek."


Ha mondjuk eligénytelenedik a párom, nem szólhatok? Nem szólhatok, ha bűzlik a WC?

A nyaralás szervezésében és a szabadidő eltöltésében meg nemhogy javaslatot teszek, hanem KÖZÖSEN SZERVEZZÜK. Hol a francban él, akinek ez nem alap? :D

2021. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
69%
Én baromi kíváncsi lennék ezekre a szexi macsókra akik mind tökeletesek és észveszejtően szexik csak hát azok a fránya nők tönkretették pici kicsipkézett lelküket..ahh.. adjatok zsepit.. 🤣🤣
2021. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%

35 válaszolva

Kicsit jobban kifejtem a részleteket, előre is elnézést miatta.

Szóval egy 2 fős családban lehet azon vitatkozni, hogy a wc deszkának felhajtott vagy lehajtott állapotban van a helye, és igen, van olyan nő aki ezen balhézik. Nem azon hogy körbehugyoztam vagy beszartam a perem alá.

A borotválkozás kérdése. Minden reggel felkelek és borotválkozom, de rendkívül gyorsan nő a szakállam, viszont nem borotválkozom napi kétszer mert a bőröm tiszta seb lesz tőle. Ha programra megyünk akkor borotválkozom előtte mert úgy illik, de akkor reggel ne reklamáljon hogy szúrok. A megoldás egyszerű, legyen szakáll, az egy adott hossz felett már bepuhul,de szerinte az igénytelen.

Balhé van amiatt, hogy a csapba borotválkozom és amiatt van néha dugulás, legalábbis szerinte, aztán amikor odahívom hogy nézze meg mit szedek ki a tisztítás során, akkor megy a terelés hogy ő mindig összeszedi a haját mégis azt pucolom.

Még hosszasan sorolhatnám milyen "apróságok azok amikkel elő tudtok jönni. megbeszéljük előre melyik Strandra megyünk a balcsi mellé mert az ajánlotta valamelyik barátnő, odaérünk, befizetek 9000ft a belépőre és nem működik a csúszda és a 2 gyerek őrjöng miatta. Megoldás, szedjek össze minden csomagot és menjünk át a szomszédos strandra ami szintén fizetős. Megemlítem hogy előtte kérdezzen már rá hogy működik-e, sétáljon el és járja körbe a területet, aztán nagy kegyesen megkapom a feladatot hogy érdeklődjek én és próbáljam visszaszerezni a belépő egy részét mert nincs csúszda.

Órákig tudnám ezeket a kis apró dolgokat mesélni. Hazaérkezem melóból(autószerelés), és az első dolog hogy átöltözöm, mert a ruháimnak van egy szaga. Berakom őket egy lavorba hogy ne legyen útba és még mellé dobálom a mosnivalót, erre közli velem, hogy vigyem ki a fenébe,mert büdös lesz tőle a lakás és csak akkor hozzam be kimosni ha szól és ő már kimosta a ruhákat mert az én ruhámmal nem rakja össze. Nem az olajos ruháimról van szó, hanem amivel az utcán közlekedem. A vége az lett, hogy a garázsban kialakítottam víz és csatornakivezetést és vettem a ruháimnak egy mosógépet.

Ami a pénzt illeti.....2x év alatt még nem volt olyan párom aki többet keresett volna nálam, még olyan sem aki legalább a felét, senki nem ragaszkodott ahhoz hogy külön kasszán legyünk és minden költségét ki szeretné fizetni. Biztos van ilyen,még nem találkoztam vele. Az egyik exem anno elmagyarázta, hogy ahhoz hogy jól nézzen ki költeni kell magára, ruhák, smink, szolárium és sorolhatnám. Mivel nem akar tetszeni ezért elvárható hogy én ezt teljesen vagy részben szponzorálom. Még ez is teljesen érthető, bár ennyi erővel ő is fizethetne nekem, ez csak nézőpont kérdése.

2021. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
"nekem akar" javítva
2021. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

37


Hát, az egyik előtte szólónak volt igaza, itt erősen azzal van a baj, hogy miféle nőket választottál. :D Bár azért meghallgatnám a másik felet is a leírtakban.

Ha minden úgy igaz, ahogy írtad, akkor azt kell, hogy mondjam, nagyon gáz. Ja, és leszel szíves nem úgy fogalmazni, hogy nekem is szóljon ("tudtok"), mert én tizedennyit nem kukacoskodtam a párommal, pedig 8 éve élünk kapcsolatban. Én azért sem hisztiznék, ha csecsenaszakálla lenne, nemhogy napi 2 borotválkozás, na persze. :D

Ja, és ugyanabban a bérsávban keresek, mint a párom (kicsivel kevesebbet, de én évekkel később kezdtem el a karrierépítést is, ő hamarabb kezdett dolgozni), minketten bőven a budapesti átlag felett keresünk. Közös a lakásunk, 50-50%. Közös kasszán vagyunk, az ő számlájáról megy a rezsi és a lakáshitel (csak az övé a hitel, az én lakásrészemen nincs), az enyémről meg az összes bevásárlás. Egyedül is kényelmesen megélnék, tehát annyi sminket, bőrápolási terméket, minőségi ételt és ruhát veszek, amennyit akarok, nem szponzorál senki, nem szólhat bele senki, nem vagyok kiszolgáltatva senkinek. Megtakarításunk is van. Tudod, van ilyen is. Ha te nem találkoztál ilyennel, az megint csak a választásodat minősíti, ha meg azt hiszed, hogy minden nő éhbérért dolgozó kis szerencsétlen oldalborda, az megint csak a te szegénységi bizonyítványod... Még ha úgy is fogalmazol, hogy biztos van ilyen, csak te egész véletlenül életedben nem találkoztál ilyennel. :D

2021. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Hogy nem kellettem nekik.
2021. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!