Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, tulajdonságok amik miatt csalódtál vagy akár kiábrándultál a női nemből?

Figyelt kérdés

Nálam az alábbiak, amelyekről korábban nem igazán akartam elhinni hogy valóban így szokott lenni.

-smink nélkül számottevően máshogy (rondábban) néznek ki

-ugyanúgy szeretnek zabálni, és ugyanannyit finganak mint a férfiak. Sőt még büdösebbeket is szoktak, ezt egyszer olvastam valahol

-ugyanolyan szexmániások mint a férfiak

-csak úgy önmagadért nem tudnak szeretni (ezt is olvastam valahol), hanem ehhez fel kell mutatnod valami pluszt (tehetség valamihez, anyagiak, stb).

-fontos nekik az anyagiak, szinte kivétel nélkül pénzéhesek. Nyilván nem egyforma mértékben, vannak szintek, de szinte senki se akar összejönni csórókkal, vagy olyannal akivel egy szinten van. Ezt is sokkoló volt megtapasztalni a hosszú évek alatt.

-nekik is ugyanannyira, hacsak nem jobban számít a külső mint a férfiaknak. Ezt sem gondoltam volna, régen az "egy fokkal legyen szebb az ördögnél" mesében hittem.

-hogy milyen könnyen prostituálódnak. Nem hittem volna, hogy 20-on egypár éves korukra a többségben már megfordult egy egész hadsereg, meg hogy kb minden 3. egyetemista prostiként finanszírozza költségeit (ezt is olvastam valahol)

-nagy részüket tényleg érdekelnek olyan felszínes dolgok, mint a házad mérete, a kocsid ára/fajtája, hol nyaralsz, stb

Hirtelen ennyi jutott eszembe.



2021. aug. 4. 16:38
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
16%

18as ez mindig is így volt. Íme egy bizonyíték

"Mindig mondtam, veszedelmes a lány, reszketni kell tőle,

Ha oly szelíd, mint a kezes bárány, tigris lesz belőle.

Isten tudja csak annak az okát,

Ha asszony lesz kimutatja fogát,

Nem házasodom meg!"

2021. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 moozygoo ***** válasza:
39%
Azt mondta tökéletes vagyok, igaz szerelem, aztán kidobott mint egy megunt játékot :C
2021. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
90%
Az nem irányításmánia, hogy nem úgy kezdi az első randit, hogy "rondán öltözködsz, és remélem, nem hugyozod körbe a vécét".
2021. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
96%

23

Nagyon felröhögtem 🤣

2021. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
60%
Lúzer kis incel. Te is csak képről láttál puncit, ugye?😂
2021. aug. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
85%
Savanyú a szőlő, igaz? Juttatásért cserébe...? Egy nőismerősöm sincs, aki juttatásért szexelne. Az a baj, hogy veled juttatásért se, ugye?
2021. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
79%
Mindenbe belebeszélünk. Valóban. Ahelyett, hogy csendben tennénk-vennénk a konyhában és innánk a szavaidat:)
2021. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
97%

"-smink nélkül számottevően máshogy (rondábban) néznek ki"

Vannak akik igen, de nem mindenki. Barátnőm jobban szeretem smink nélkül, természetesen.


"-ugyanúgy szeretnek zabálni, és ugyanannyit finganak mint a férfiak. Sőt még büdösebbeket is szoktak, ezt egyszer olvastam valahol"

Még ha igaz is lenne, miért baj? Mindent elhiszel amit olvasol? Tehát ha most azt írom minden írásodra, hogy nem igaz, akkor innentől kezdve másképp fogod látni a világot?


"-ugyanolyan szexmániások mint a férfiak"

Ez csak jó, nem? Annyiszor szexeltek, ahányszor csak szeretnél!


"-csak úgy önmagadért nem tudnak szeretni (ezt is olvastam valahol), hanem ehhez fel kell mutatnod valami pluszt (tehetség valamihez, anyagiak, stb)."

Valamiért csak vonzódsz te is valakihez, kevés az, hogy ellenkezű nemű, nem?


"-fontos nekik az anyagiak, szinte kivétel nélkül pénzéhesek. Nyilván nem egyforma mértékben, vannak szintek, de szinte senki se akar összejönni csórókkal, vagy olyannal akivel egy szinten van. Ezt is sokkoló volt megtapasztalni a hosszú évek alatt."

Kinek nem fontos az anyagiak? Ha a vezetőd megkérdez, hogy 100e vagy 200e forintot szeretnél keresni a következő hónapban, melyiket választod?


"-nekik is ugyanannyira, hacsak nem jobban számít a külső mint a férfiaknak. Ezt sem gondoltam volna, régen az "egy fokkal legyen szebb az ördögnél" mesében hittem."

Külső számít, te is olyan nőknél kezdeményezel, aki tetszik, aki nem tetszik, levegőnek nézed és elhaladsz mellette. Nők is ugyanúgy dönthetnek, hogy aki kezdeményez szimpatikus, vagy sem.


"-hogy milyen könnyen prostituálódnak. Nem hittem volna, hogy 20-on egypár éves korukra a többségben már megfordult egy egész hadsereg, meg hogy kb minden 3. egyetemista prostiként finanszírozza költségeit (ezt is olvastam valahol)"

Prostituáció a nők töredékére igaz és a kereslet-kínálat függvénye. Ha nem lennének olyan férfiak, akik fizetnek a nőnek, akkor nem lenne olyan nő, aki testéből él, e miatt legalább annyira hibásak a férfiak, mint a nők. Arról se feledkezz meg, hogy legalább annyi nő volt sok férfival együtt, mint férfi nővel, hacsak nem azt feltételezzük, hogy a nők többsége szüzen éli le egész életét.


"-nagy részüket tényleg érdekelnek olyan felszínes dolgok, mint a házad mérete, a kocsid ára/fajtája, hol nyaralsz, stb"

Vannak pénzéhes nők, de nem mindenki. Többségnél megannyi más tulajdonság szükséges egy jó kapcsolathoz, ilyen a külsőd és személyiséged is.

2021. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
95%
Téged meg egyedül a mellbősége érdekelne, illetve az, hogy első szóra szétteszi-e neked. Nem. Így aztán tombolsz. Egészségedre!
2021. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
77%

#28 LOL

Akkor biztos ezért nincs nőd 😂Mivel neked semmi hasznod nincs, egy rusnya, bunkó, csóringer senki vagy. Erre gondoltál kedves? 🙄 Hát nem csoda hogy itt tartasz. Rendezkedj is be erre hosszútávon mert az életben nem érhetsz nőhöz.

2021. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!