Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtátok, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MartineZZ18 kérdése:

Hogyan fogadtátok, amikor a barátod/barátnőd el mondta, hogy már szexelt előtted valakivel? Milyen érzés volt ,hogy reagáltál, meg tudtátok beszélni egymással?

Figyelt kérdés

Érdekel mások tapasztalata. Nekem ebben nem volt tapasztalatom (hála égnek), de ha lett volna, egyszerűen rosszul esik belegondolni abba, hogy a párom jól érezte magát előttem is valakivel. Úgy érzem, nem tudnám ezt elfogadni

Mi a véleményetek?



2021. aug. 4. 23:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
21 voltam, mikor a férjemet megismertem, aki 6 évvel idősebb nálam. Neki volt előttem is két hosszabb kapcsolata. Simán elfogadtam, nem volt ezzel gondom. Magától értetődő volt, sőt én még előnyét is láttam a dolognak. Hiszen én szűz voltam, így bármilyen szexualitással kapcsolatos kérdést - még mielőtt tényleg odajutottunk volna mi is- át tudtunk beszélni. Teljesen nyiíltan állt a dologhoz, válaszolt minden kérdésemre. Persze, nyilván nem azt kérdeztem hogy melyik barátnőjével mit és hogyan csináltak. De nyilván volt bennem félelem, hogy jó leszek-e neki, vagy mennyire leszek bénább az exeinél, és ő szépen emg tudott nyugtatni ezekkel kapcsolatban. Szerintem az régen rossz ha valaki a múlton lovagol és azt számolgatja hogy a másiknak hány kapcsolata volt.
2021. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
A tini kapcsolatok odébb van.
2021. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

21-eshez kapcsolódok: amikor én voltam olyan helyzetben, hogy nem volt szexuális tapasztalatom, a srácnak, akivel ismerkedtem, pedig igen, nem zavart. Tudtam, hogy már lezárta az exeit, régen is volt velük kapcsolatban, hogy megválogatja a kapcsolatait, úgyhogy nem értékelődött le a szememben a dolog azzá, hogy "csak egy vagyok a sok közül". A tapasztalata miatt pedig mertem rá hagyatkozni, ami egy jó "támpont" volt.


Most egyedülálló vagyok, és hát, őszintén, 25 éves vagyok, és ha a korosztályomban keresgélek, azon lepődnék meg jobban, ha valaki NEM szűz. :D A saját példámból kiindulva tudom, hogy az, hogy ahogyan te fogalmazol, "éreztem már magam jól mással", nem befolyásolja, hogy milyen lesz a kapcsolatom a következővel. Az ex mindig okkal ex, tudomásul kell venni, hogy valami nem működött, és arra kell fókuszálni, aki most van, és akivel működnek a dolgok. Nyilván olyan van, hogy valakinek még mindig az ex az etalon, és nem tette túl magát rajta, de ez úgyis kiütközik, mielőtt szexeltek (abból, ahogyan kezeled a kérdést, arra következtetek, hogy nem egy személytelen egyéjszakásban akarod elveszteni, ami előtt kb. beszélgetés sincs). Belőlem már semmit sem vált ki az előző, és azokra, amiket pl. jól csinált szexuálisan, is inkább úgy gondolok, hogy "általánosságban szeretem, ha ezt csinálják velem", amit pedig gond nélkül tudok tolmácsolni a következő páromnak.

2021. aug. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából tapasztalatokat szerettem volna át olvasni és gondolkodni ezeken

Minden kedves válaszolónak nagyon szépen köszönöm!:)

2021. aug. 13. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!