Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtátok, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MartineZZ18 kérdése:

Hogyan fogadtátok, amikor a barátod/barátnőd el mondta, hogy már szexelt előtted valakivel? Milyen érzés volt ,hogy reagáltál, meg tudtátok beszélni egymással?

Figyelt kérdés

Érdekel mások tapasztalata. Nekem ebben nem volt tapasztalatom (hála égnek), de ha lett volna, egyszerűen rosszul esik belegondolni abba, hogy a párom jól érezte magát előttem is valakivel. Úgy érzem, nem tudnám ezt elfogadni

Mi a véleményetek?



2021. aug. 4. 23:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt szűz barátnőm, úgyhogy nem volt nehéz elfogadni. 48F
2021. aug. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
jaja ez nem a szűz kategória
2021. aug. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt nőként meghallottam volna a randipartnertől, ott hagytam volna azonnal.

Szörnyen önző, (3éves szint) beszűkült látásmódra vall, mintha azt gondolnád, hogy körülötted forog minden.

Kiábrándító és nevetséges egyszerre.

Ha pedig ennyire gyenge lábakon áll az önbizalmad, akkor tényleg kezdj el a szexistenségre gyúrni, hogy ne legyen versenytársad.

2021. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkoznék, hogy 29 évesen még nem volt senkivel. :DDD Ez az élet rendje, nem te vagy a világ közepe, és nem te vagy/leszel mindenkinek az első az életében.
2021. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

Hát szarul, egyébként szerintem a kérdés teljesen jogos de nyilvánvalóan csak egy adott korosztályon belül van értelne vitatni. 30-40 év felett az emberek nagy többsége több mint valószínű hogy nem egy partnerral kavart már így nem hinném hogy ott bárkit is zavarna hiszen egy természetes dolog.


Más a kérdés 16-24 körüliek esetében, én például az első párommal veszítettem el a szüzességemet 18 évesen (akivel az óta is együtt vagyunk) és gyönyörű élmény volt számomra először tapasztalni ezt a mértékű intimitást és fizikai szeretetet, azonban nagyon sokáig zavart a gondolata annak hogy én nem viszonozhattam neki ezt az érzést mert valaki (akivel még csak nem is épített ki stabil párkapcsolatot mint ahogyan velem) megelőzött pár év hijján. Szar érzés, de nem tudsz vele mit kezdeni. A legjobban akkor jársz ha nem gondolkozol rajta és tovább állsz. Nincs értelme túltárgyalni a témát mert maximum feszültséget generálhatsz vele arra meg gondolom semelyikőtöknek nincs szüksége.


Nekem azt mondta a párom hogy megbánta hogy olyan könnyen beadta a derekát a kíváncsiságnak és hogy nem velem veszíthette el, szerintem ennél több nem számít.

2021. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokkot kaptam,hogy 30évesen voltak már női előttem,és ő is,hogy bennem is voltak már😁
2021. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam együtt szűz fiúval. Tini koromban sem. Teljesen természetes dolog hogy több kapcsolata volt már az embernek, miért kéne az zavarjon hogy előttem mással volt? Ha ezt a kérdést egy felnőtt ember tette fel, akkor ott gondok vannak.
2021. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy észrevettem, hogy már lassan 14 évesen sem szűzek, így elég nehéz ezt elképzelni. Talán, ha még óvodás vagy általános iskolás lennék, de így már ilyenen kár is rágódni!
2021. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ebből számos problémám volt és kerülöm a kérdést. Ha annyit kérdez, hogy voltam-e már mással vagy tapasztalt vagyok-e az rendben van, de amikor azt feszegeti hogy postosan hány nővel feküdtem le és hány alkalmi kapcsolatom volt az számomra nagyon taszító. Soha egyik páromtól sem kérdeztem meg hogy lefeküdt-e már mással, mert ebből indultam ki, az egyik barátnőm szűz volt, de ezt is utólag mondta el nekem. Ez egy olyan téma amit csak az feszeget akinek nagyon kevés partnere volt....
2021. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#19 szerintem is értelmetlen ez a leltározgatás. Főleg akkor, ha az őszinte választól kiakad a kérdező. Sok ilyet hallottam.


A fontosabb korábbi kapcsolatok úgyis szóba kerülnek, nem titok nyilván.

2021. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!