Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a férfinak kell állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfinak kell állandóan lenyűgöznie a nőt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 21:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Most nem tudom, régen még érthető volt... Ma már én sem értem.
2021. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Talán mert egy nőre jut sok férfi.

Egyébként meg a nőnek is ugyanúgy le kell nyűgöznie a férfit. Ne mondd hogy neked abszolút semmi elvárásod nincs a nő felé, nem baj ha buta, nem baj ha bányarém, nem baj ha ápolatlan, csak legyen rajta egy lyuk.

2021. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Ha állandóan kell, ott baj van.

Max. az elején.

2021. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

2-es

Ezt sok férfi megkapja manapság. Szinte joguk sincs, örüljenek, ha van nekik valaki.

2021. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Annak kell lenyűgöznie a másikat, aki akar a másiktól valamit.

Ne félj, azok a nők, akiknek bejön egy férfi, mindent megtesznek, hogy lenyűgözzék őt.

Ha egy nő rádnéz, és ez alapján nem kellesz neki, akkor mégis mit tegye neked magát? Nyilván akkor te fogod tenni magad neki, hiszen te vagy az, akinek az érdeke, hogy összejöjjön a kapcsolat.


Csak azt mondtad el ezzel a kérdéssel, hogy te még nem kellettél sosem nőnek, csak neked kellettek nők.

2021. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
És mit tesz a nő azért, hogy elnyerje a választott férfi szívét? Például főz egy jót? Vagy terpeszt egy nagyot? Kitakarít hirtelen felindulásból?
2021. aug. 10. 21:43
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
🤣🤣 majdnem írtam komoly választ, deinkább így nem. Nem látom értelmét.
2021. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Ja jó, én is akartam írni valami hosszút, kifejtőset és értelmeset, de látom, ez is csak egy újabb fogyatékos incel kérdés. Szóra sem érdemes.
2021. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kérdésem komoly, és szeretnék beszélgetést indítani a témával kapcsolatban. Nyugodtan jöhetnek a hozzászólások, beszélgessünk.
2021. aug. 10. 21:49
 10/22 anonim válasza:
44%
Napi kispötsű incel lúzer csóró proli kérdés megvolt, lehet tovább lépni :D
2021. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!