Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a férfinak kell állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfinak kell állandóan lenyűgöznie a nőt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 21:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A probléma ott kezdődik, hogy ha én azt mondom, hogy egy nőnek legyen diplomája, mert csak akkor szólok hozzá, akkor jön a kérdés, hogy miért, neked van? Ha egy nő azt mondja, hogy a pasinak legyen autója, akkor én nem kérdezhetek vissza, hogy miért, neked van? Az autó alap dolog, mondja a nő. Jaa, akkor mégnagyobb szégyen, ha neki mégsincs. Tehát el van tolódva az elvárás. A férfi legyen férfi, legyen autója, legyen saját háza, ne a szüleivel lakjon, legyen magasan képzett, jó állása, stb. És a nővel mi a helyzet? Hát, ő csak van, őt majd a szüleitől el kell szeretni. Meg kell neki mutatni, hogy mennyire tökösek vagyunk. Csak ám ez édes kevés. Nekem nincs diplomám, de ismerek olyan férfit, akinek van, és ő például megmondta, hogy szóba sem jöhet nála olyan nő, akinek nincs. És az sem mindegy, hogy miből van diplomája. Ezért ő rá haragudtak már meg számtalanszor, de én igazat adok neki. Szelektál, jól teszi. Szóval azt gondolom, hogy az már baromi kevés, hogy én vagyok a nő, gyere, hódíts meg. Miért pazarolná bárki is az energiáját?
2021. aug. 10. 22:19
 12/22 anonim ***** válasza:
30%

7#

8# Kíváncsi lennék arra a válaszra, de nem hiszem hogy lenne:c

2021. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
A fiatal pnaknak lehet hogy nagyon az elvárásai de az ilyenek maradnak család nélkül 35 évesen is. Aztán meg majd kapkod.
2021. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
81%
Mert legtöbben szeretik, ha gyengédek velük a férfiak.
2021. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Miert ne lennének elvárásaim?🤣🤣 sok férfi szeretné hogy velük legyen így nyilván való hogy le kell nyűgöznie ahhoz hogy egyáltalán találkozzak vele, nincs nekem időm arra hogy mindenkivel találkozzak csak azért mert írt két szép szót, mivel tudom milyen adotságokkal rendelkezek és hogy mindent megkap egy kapcsolatban tőlem egy férfi így igen valamit fel kell mutatnia hogy megérdemelje a figyelmem, de semmi probléma nincs azzal ha valaki ezen megsértődik vagy nem érti, majd akkor találkozok és megismerkedek mással, aki eljön értem elvisz egy szép helyre ( első pár randin azt pl nem is várom el hogy fizesse a részem van pénzem eltartani nem kell) vesz virágot meglep.
2021. aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
72%
NA lepontozott a sok incel... :D
2021. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők önmaguktól lenyűgözőek! :D
2021. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%
Mert az összes 3,14na náluk van:DD
2021. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%
Amikor egy diplomás nő elvárja a diplomát akkor sznob és golddigger. Amikor egy sportos nő elvárja a sportosságot: elitista. Ha egy nő elvárja, hogy a férfi legalább annyit keressen, mint ő: golddigger. Ha egy nő nem hajlandó gyerekes pasival összejönni: empátia nélküli önző dög. Ha egy elvált, gyerekes nő elvált apukát akar: mit képzel, egy elvált férfi már csak dugni akar. Ha egy szép nő elvárja a jóképű pasit: felszínes. Soroljam még? Ez egy kétélű fegyver, bármerre lehet forgatni.
2021. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

#19


Sajnos a nők sehogy sem tudnak jól kijönni a helyzetekből.

2021. aug. 11. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!