Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mindset pszichológia pszicho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindset pszichológia pszichológusainál mennyibe kerül egy óra?

Figyelt kérdés
Azért ebbe a kategóriába tettem, mert egészséges kapcsolatok kialakításával kapcsolatban vannak komoly problémáim, és most jutottam el oda, hogy ezt már szakemberrel kellene megoldanom. Mennyibe kerül, illetve Budapesten (Budán) mit/kit ajánlanátok? Nagyon szűkös a keretem, viszont mindenhonnan azt hallom, hogy az ingyenes pszichológusok fabatkát sem érnek. Persze az ingyenes lenne a legjobb, de olyanra lenne szükségem, aki tényleg segít. :/

2021. aug. 12. 02:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket, és megmondják.
2021. aug. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Kb 10-20k/óra.
2021. aug. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
A fizetősök sem érnek semmit. Tapasztalat.
2021. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A honlapjukon mintha láttam volna árakat. Fel is vannak tüntetve arccal és leírással a pszichológusok, akik ott dolgoznak, hogy tudj választani. Ajánlani felesleges, a pszichológus munkájához elengedhetetlen, hogy passzoljon a személyiségünk, attól még, mert nekem valaki szimpatikus volt, neked nem biztos, hogy az lesz, és akkor máris kevésbé hatékony a munkája.
2021. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Van közeli ismerősöm, aki jónevű helyen dolgozik, nem akarom leírni, de ne pazarold rá a pénzed tényleg.. ha beszélgetni akarsz, beszélj idegennel, aki segíteni szeretne, pont annyit ér.
2021. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Rákerestem az oldalukra... hát te komolyan erre akarsz kiadni soktízezer forintot?! Ha igen, akkor te nem lelkibeteg vagy, hanem hülye! 25-35 körüli liberálisfejű arrogáns phicsák már ránézésre is. Szerinted ezek mégis mi olyat tudnak nyújtani egy óra beszélgetéssel, ami megéri azt a rahedli pénzt?!


Írj naplót, beszélj magadban egy hangrögzítőre és hallgasd vissza, edzés, pihenés, munka, bulizás... sokféleképpen lehet gyógyítani a lelki bánatot - de a pszichológusok nem tartoznak közéjük.


Ismeretlenül is arra kérlek, hogy ne hagyd magad lehúzni!

2021. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Liberálisok igaz, de nem picsa egyik sem, tök normális átlagos fiatal nők, akik még a saját életüket sem tudják megoldani és közhelyeket puffogtatnak, miközben mosolyognak rád lekezelően és kamu megértően, és a barátjukkal, párjukkal beszélik ki, milyen is vagy.. Tényleg, nem sokat ér, a legtöbbnek borzalmas az élete, magányosak és örülnek, ha egy akármilyen embert meg tudnak tartani maguk körül. Azért mentek pszichológiára, mert nehéz fiatalkoruk volt(nem tudtak beilleszkedni), nem illettek soha sehova és meg akartak változni(nemment), meg segíteni másokon, akik olyanok, mint ők(nemment).


Ahogy gyógypedagógián olyan találsz, akinek van sérült családtagja, vagy ő maga sérült, testközelből ismeri a gondot, úgy találsz pszichológián is olyat, aki szintén szenvedő alanya a pszichológiai gondoknak. Ha valódi segítség kell, keress olyat, aki "menő" társaságban, sok ismerőse van, barátai, nagy társasági élete és nincs párkapcsolata, vagy ha mégis van, ismered a kapcsolatát és irigyled.

2021. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na, megjelentek a pszichológustagadók. :D Zseniális.
2021. aug. 12. 12:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Jézusom, azért itt elég durván sarkítatok :D Én pszichológia egyetemet végeztem (nem pszichológusként dolgozom, tökömnek se volt kedve még 15 évet tanulni), néhányan csoporttársaim voltak a mindsetes lányok közül, ismerem őket, és nagyon nem mondhatnám, hogy ilyen-olyan sérültek lennének lelkileg. Az meg röhely, hogy egymás között, vagy akár a párjukkal beszélnék ki az embereket, akik hozzájuk fordulnak, és a saját párkapcsolati életük, köszönik szépen, rendben van. Nekem is rendben van, mindig is rendben volt, csak mondom. Nyilván van egy-két elveszett lélek, akikre igaz amit a #7 leírt, de messze nem mindenkire, sőt. Eleve ahhoz, hogy pszichológusként praktizálhass, rengeteg önismereti órán és foglalkozáson kell részt venni, hogy a saját lelkivilágod rendbe tedd, feldolgozd a saját csomagjaidat, mielőtt még másokéval kezdesz el foglalkozni. Biztosan vannak, akik ezen nem mennek végig, de azért erősen kétlem, hogy mindenki ilyen lenne.


Amúgy mégis milyen legyen egy pszichológus, ha nem liberális? Jobb lenne valaki homofób, rasszista, ítélkező személynek elmondani a titkolt meleg vágyaidat a feketék iránt, vagy mi? :D Ne röhögtessetek már.

2021. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Visszavonom kérdező... menj, tömd a zsebüket! Sőt, utald nekik a fizetésedet is!


9-es te meg azt mondd már meg nekem, hogy egy pszichológus mi az istenért érne 45-50 percre 10 ezer forintokat? Mégis mi olyat tud nyújtani, amiért szerinted lehet elég bőr a képüķön ilyen sok pénzt bezsebelni?!


A rasszizmus pedig nem bűn, hanem az ember ösztönös túlélési programjának része.

2021. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!