Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mindset pszichológia pszicho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindset pszichológia pszichológusainál mennyibe kerül egy óra?

Figyelt kérdés
Azért ebbe a kategóriába tettem, mert egészséges kapcsolatok kialakításával kapcsolatban vannak komoly problémáim, és most jutottam el oda, hogy ezt már szakemberrel kellene megoldanom. Mennyibe kerül, illetve Budapesten (Budán) mit/kit ajánlanátok? Nagyon szűkös a keretem, viszont mindenhonnan azt hallom, hogy az ingyenes pszichológusok fabatkát sem érnek. Persze az ingyenes lenne a legjobb, de olyanra lenne szükségem, aki tényleg segít. :/

2021. aug. 12. 02:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%
#10 minek fizessek többezer forintos órabért a szobafestőnek, ha én is ugyanolyan jól meg tudom venni az obiban a festéket meg az ecsetet és ki tudom pingálni a falamat? Valakinek megéri a szaksegítség, még ha lehet, egyedül is meg tudná oldsni a problémáját, másnak nem. Mondjuk vannak problémák, amiket nem tudsz egyedül megoldani (lásd: depresszió, különböző személyiségzavarok, stb), de sokaknak igenis segít egy csomó életeseményt feldolgozni (gyász, szakítás, sikertelen pártalálás, munkahelyi stressz, akármi), ami másnak megy magától is. Ahogy a nappali kifestése is.
2021. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sajnos a fizetősök közt is vannak érdekesek, egyetértek valamilyen szinten a 10. válaszolóval. Zsákbamacska. Igaz én traumával, szorongással és krónikus betegséggel kapcsolatban kerestem fel anno egy pszichológust, aki a pszichológuskereső oldalon mindenre is volt szakosodva... Hát, nem kellett volna... Kisebb nagyobb szünetekkel, 2évig jártam hozzá, rengeteg pénzt és időt felemésztett.

Sokszor olyan volt, mintha nem is figyelne arra amit mondok, ellentmondásba ütközött, és volt hogy megkérdezte többször ugyanazt.

Már nála is elkezdtem szorongani.


Valahogy, nem merek újra bizalmat szavazni ezeknek a "szakembereknek". Mert nincs rá semmi garancia, hogy nem fogok ki megint egy ilyet (azaz számomra nem megfelelőt). Se pénzem, se időm nincs rá.


#11

Szobafestő még hoz színpalettát, ahol többszáz színből tudsz választani. Választott színt kevereteti ki. Kicsit több a választék, mint az OBI polcain. Ha netalán valami probléma lép fel, pl.lejön a tapéta, leesik a vakolat orvosolja. Szakmunkásnál látható a végeredmény, szerződés is születik. Illetve ha a végeredménnyel nem vagy megelégedve, mert egy kókler az illető, akkor polgári pert is indithatsz. Pszichológusoknál pedig annyit tehetsz, ha nem vagy vele megelégedve, akkor otthagyod. De a pénzed, és időd nem kapod vissza. Szóval kicsit nagy kontraszt van a kettő közt...



De ez csak az én véleményem.

2021. aug. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!