Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők párjuknak miért adják át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők párjuknak miért adják át a kormányt?

Figyelt kérdés

Nők egy részénél van olyan hogy hiába van saját autójuk amit napi szinten vezetnek, de ha éppen olyan helyzet adódik párjukkal hogy éppen a nő autója van ott, akkor a nő automatikusan átül az anyósülésbe és a férfi vezeti a nő autóját.


Néhány nő erre azt a választ adta hogy az olyan hülyén, szerencsétlenül néz ki ha egy férfi ül elöl és a nő vezet, ezért inkább olyankor átadják a kormányt.


Tényleg ez az ok?



2021. aug. 16. 14:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Baromság. Nem vettem észre, hogy bárki is átadná az autóját. Minek? És miért néz ki furcsán, ha a nő vezet? 50 éve esetleg.
2021. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
11%

Én simán azert, mert párom rendesen tud is vezetni, simán nyomja neki ahol lehet kimegy előzni, nagyon jok a reflexei(autoversenyzo volt amugy a párom..)stb


Plusz eleve a ffaik érzik is az autót. Nem csak megtanultan vezetnek.

2021. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Én azért mert nem szeretek vezetni. Ő meg igen…

Nekem csak szükséges rossz mert tömegközeledéssel a munkahelyem 1,5 óra 3 átszállás lenne. Így meg 20-max 30 perc

2021. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

"Plusz eleve a ffaik érzik is az autót. Nem csak megtanultan vezetnek."


Woowwww...

2021. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
5%

Ja meg a sebváltót is èrzik. Az egesz "gép"a vérükben van gyerekkortol



2.voltam

2021. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%

4. A jelentese olyasmi hogy centizve is lazán tudnak parkolni elsőre. Nem szerencsetlenkednek egy autos liftben sem.

Meg tajekozodo kepesseg meg felülírhatatkan náluk. Oda parkolnak ahol a legjobb.stb

2021. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
És ez minden férfi. Mind a 4 milliárd. És meg tudod mutatni a dns láncon a részt, ami ezért felelős férfinemű embereknél.
2021. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%

Akikkel.eddig utaztam

Az exem meg apa is, rokonok is.

Mind egytol egyig tudnak vezetni rendesen, gyorsulásin is vannak néha, stb stb



A kerdesre valaszoltam jogtalan a nullázás.


Persze valszeg vannak pancser ffi vezetők de ők nem Ferfiak..

2021. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
+ott van az, hogy egyes férfiak kibírhatatlanok az anyósülésen. Mindenbe beleszólnak, belekötnek, az ember egy idő után azt mondja, hogy akkor csináld te.
2021. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Egyes férfiak valóban kibírhatatlanok az anyósülésen, hallottam már én is megnyilvánulásokat.

Én magam nem azért adom át a volánt a férjemnek, ha együtt autózunk, mert beszól - nem szól be - hanem mert az én fejemben az van, hogy "apa kocsit hajt":)) szóval hogy a férfi vezet, én, a "gyenge nő" ücsörgök a jobb egyben. Amúgy gond nélkül elvezetek bárhová, és előfordul, hogy ő pl a lakásban felejti a jogsiját, semmi baj, én vezetek. De ha tehetem, átadom.

2021. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!