Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők párjuknak miért adják át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők párjuknak miért adják át a kormányt?

Figyelt kérdés

Nők egy részénél van olyan hogy hiába van saját autójuk amit napi szinten vezetnek, de ha éppen olyan helyzet adódik párjukkal hogy éppen a nő autója van ott, akkor a nő automatikusan átül az anyósülésbe és a férfi vezeti a nő autóját.


Néhány nő erre azt a választ adta hogy az olyan hülyén, szerencsétlenül néz ki ha egy férfi ül elöl és a nő vezet, ezért inkább olyankor átadják a kormányt.


Tényleg ez az ok?



2021. aug. 16. 14:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha megyünk a családdal valahová, mindig én vezetek nőként, mert nekem jobban megy, és ezt a férjem is elismeri.

De nagyon szívesen vagyok egyébként utas, egyáltalán nem ragaszkodom a volánhoz.

2021. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Sunshinedoll ***** válasza:

Tesóm pl. azért, mert annyira nem szeret vezetni.

De pl. nálunk a volt barátommal mindig én vezettem, őt max néha megkértem, hogy parkoljon be, a kapun, ha nem volt kedvem lemenni :D

2021. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekem lelki oka volt, amiért oda adtam a saját kocsim. Egyedül vezetek a legjobban.

Igaz rám, hogy ha bárki van velem, kicsit nehezebbé válik olykor a vezetés, mentálisan, ami rutin, sokszor kihívás, mert egyszerűen szorongok a másik mit gondol, béke szól e stb stb.

Volt egy idő, amikor kirándulásnál, vagyis hosszabb távra (ez nálam minimum 1 órás vezetést jelent) oda adtam a kocsim, mert egyszerűen nem akartam gyomorideget egész nap, vagy mikor lesz váratlan helyzet.

Mondjuk valamint tetézte, hogy "beleszólt", mondta mit tegyek, de én másképp reagáltam volna, és ez veszélyes helyzetekbe hozott.

Mostanra nagyjából stabil lettem, megbeszéltük a dolgokat.

2021. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Csak simán azért, mert nem szeretek vezetni, a férjem meg igen.

Azonban ha olyan helyre megyünk, megbeszéljük melyikünk iszik, és ki vezet. (De van hogy sofőrszolgálat lesz a vége.)

2021. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Valoban jobban nez ki, ha a ferfi vezet, es nem a no mellett ucsorog a vezetes inkabb ferfias dolog.
2021. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!