Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők párjuknak miért adják át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők párjuknak miért adják át a kormányt?

Figyelt kérdés

Nők egy részénél van olyan hogy hiába van saját autójuk amit napi szinten vezetnek, de ha éppen olyan helyzet adódik párjukkal hogy éppen a nő autója van ott, akkor a nő automatikusan átül az anyósülésbe és a férfi vezeti a nő autóját.


Néhány nő erre azt a választ adta hogy az olyan hülyén, szerencsétlenül néz ki ha egy férfi ül elöl és a nő vezet, ezért inkább olyankor átadják a kormányt.


Tényleg ez az ok?



2021. aug. 16. 14:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen ez az egyenogúság:))
2021. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az én autómat nem vezetheti más. Ha kérné a párom, akkor se engedném neki.
2021. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%

A legtöbb nő nem azért vezet mert élvezi, hanem azért mert szükséges hogy eljusson A pontból B pontba. Nem lehetőségként tekint a vezetésre, vagyis nem örül ha vezetni kell.

A partnereim jó része azért adja át kormányt mert nem kell figyelnie és köznem lazíthat, telefonálhat, nem annyira stresszes mint amikor a belvárosban kell közlekednie. Volt olyan párom akinek csak akkor vezettem az autóját ha egyedül voltam a kocsiban, de ez a ritka.

Nálunk akkor szokott vezetni a párom ha én iszom, ilyenkor bevállalja hogy szívesen vezet, odafelé mindig én vezetek. Az elején nem volt hajlandó vezetni az autómat, mondván összetöri, túl nagy, nem lát ki belőle és a szokásos kamu szövegek. Idővel megszokta, jól megy neki, néha túl bátor is!!!

2021. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%

Sok esetben lehet ez ilyen régi berögződés, hiszen úgy nőttek fel, hogy azt látták apa vezet. Mamámat pl soha nem láttam vezetni, ha tatával együtt mentek valahová, pedig mama amúgy jó sofőr. A legkomolyabb balesete az volt amikor fellökött egy biciklist aki kihajtott elé. Ezzel szemben viszont ott van anyám, aki már 3 autót tört totálkárosra, apa mégis simán beül mellé bármikor.

Az én kocsimat nem nagyon szokta vezetni a férjem, nem is szeretem ha elviszi, mert elállítgatja az ülést meg a tükröket. =D Rövid utakra biztos nem adom oda, ha nem muszáj, azért meg főleg nem, hogy jajj pár idegen mit fog szólni.

2021. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
#9: én ezt nem igen vettem észre, de ha ilyenbe keverednék, akkor vagy kiszáll, vagy csendben marad
2021. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk a családban volt ilyen; szegény nagynéném azért nem vezetett soha, mert a férje állandóan kiabált vele.

Így nem is lehet.

2021. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%

Bennem is ez az alap, hogy a férfi vezet, egyrészt.

Másrészt sajnos a férjem is hajlamos okoskodni, így ha az én autómmal megyünk, ő vezeti.

Én az övét azért sem vezetem, mert jobbkormányos.

2021. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

"párom rendesen tud is vezetni, simán nyomja neki ahol lehet kimegy előzni, nagyon jok a reflexei"


Az ilyen kretenek okozzák a legtöbb balesetet. Oh, még beferek, oh jók a reflexeim, oh az messze van, oh nem baj hogy nem látom be a kanyart, múltkor se jött itt semmi. És te még büszke is vagy. Gratulálok.

2021. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen dumát csak időseknél tudok elképzelni.

Nekem a legtöbb ismerősöm a saját autóját vezeti, ha együtt mennek is. 1 olyan esetet tudok, amikor megbeszélik, hogy melyikük éberebb, meg egy olyan esetét, bár ők is idősek, ahol a nő nem mert vezetni hosszabb távon, autópályán, csak otthon a saját városukban "molyolgat el", így van, hogy a férj vezet akkor is, ha a nő autójával mennek (de csak ha autópályára mennek).

2021. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk többnyire az én autómmal megyünk kirándulni, utazni, és nőként többnyire én vezetek, pedig jobban szeretném, ha a férjem vezetne, mert nekem kicsit nyűg. De bár az én autóm méreteiben nagyobb (SUV), és jobban lehet bele pakolni, a "vezetői" rész kisebb, mint az ővében, és mivel ő magas, neki kényelmetlen. Minden vágyam egy olyan autó, ahol ha az utas beleszól a vezetésbe, akkor csak kikapom a kormányt a helyéről, és átrakom az ő oldalára, hogy akkor vezess te.
2021. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!