Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha ezt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha ezt mondja nekem egy kolléga azt vehetem kedvelésnek vagy csak szimplán kedves?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves ferfi kollégám. Nagyon tetszik nekem a karaktere, kedvelem. Egyedülálló.


Ahányszor meglát, elmegy mellettem, kedvesen mosolyog rám. Pár napja mentem dolgozni és utol ért. Mondom annyira nincsen kedvem itt lenni, fáradt vagyok, inkább lennék otthon, erre azt válaszolta nekem, hogy mi szeretünk, örülünk neked, ha itt vagy.


Gondolatom ezt egy celásnak szerintetek? Tőle azért nem tudom, mert egy annyira cuki fiú.


2021. okt. 17. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy egy előttem író is mondta, mi ffiak sose ok nélkül vagyunk egy nővel kedvesek. Teljesen egyértelmű, hogy Te is bejössz neki, és akar tőled valamit. A kérdés csak az, hogy mit. Adjál neki egyértelmű jeleket, és meg fogod tudni.
2021. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De milyen jelet, amivel nem nyomulok? Nem rég esett át egy nehéz szakításon. Nem tudom, hogy mikor lenne jó.. Lehet sok lenne most ez neki.
2021. okt. 17. 21:46
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jelet? Basszus, hát nő vagy! 🙂 Nézzél mélyen a szemébe, érj hozzá "véletlenül". Ha van a cégnél konyha, kérdezd meg nincs e kedve együtt kávézni. Menjetek ki együtt ebédelni. Ezer lehetőség van. Ha nem full balfasz, fogja érteni.
2021. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem balfasz, nem azért írtam. Csak beszélgettünk régebben, mesélt a múltjáról és mondta egy csaj nagyon csúnyán átverte, évekig volt vele, teljesen lehúzta anyagilag is, nem akarok most ráhajtani. Lehet neki korai lenne.
2021. okt. 17. 23:07
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk szerintem az nem olyan jó jel, hogy beszélt neked erről. Nekem ha tetszik egy nő, akkor nem panaszkodok neki az előző kapcsolatomról.

Szerintem adj időt neki, majd közeledik ő. Annyi, hogy nyugodtan mutasd ki a szimpátiádat, nézz a szemébe és mosolyogj te is, ebben nincs semmi nyomulás.

2021. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kb 1 éve dolgozom itt, amikor megismertem akkor beszélgettünk, hogy ki hol él stb. És úgy jött fel a téma, hogy mesélte, hogy mindig a szulovarosaban köt ki és most már ott is marad. És kérdeztem miért költözött vissza? Akkor mesélte el, hogy egyedülálló, egy lány miatt elkoltozott a lakásából de rá fázott és haza költözött. Így beszélt róla. Amúgy soha meg sem említi. Kb 8-9 hónapja szakithattak
2021. okt. 18. 08:28
 17/19 A kérdező kommentje:
Egy annyira kedves srác. Rám néz és ahogy mosolyog a szeme, hát leginkább gyorsan átölelném 😅 Annyira egy jó szívű, kedves ember, ritka kincs az ilyen. Szóval minden vágyam, hogy a barátnője legyek. Én tudnám becsülni, szeretni az tuti
2021. okt. 18. 08:30
 18/19 A kérdező kommentje:
Olyan cuki volt. Pár napja álltam le a munkahelyi garázsba. Ő ott állt és beszélgetett. Kiköszöntem nekik és odalépett hozzám egy széles mosollyal, hogy nagyon szép autód van. Annyira kedves volt és ahogy rám nézett, elolvadtam.
2021. okt. 28. 10:28
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad minden barátságos, kollegiális gesztusban mindjárt szexust látni. Az ostobaság. Én megköszöntem volna a biztatást. Azt mondta tulajdonképpen, hogy lazíts, itt egy barátságos, befogadó kollektíva vesz körül, akik kedvelnek téged, nyitottak irántad.
2021. okt. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!