Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy manapság egyre több nagyobb korkülönbségű kapcsolat van?

Figyelt kérdés
Főleg a nőknél látom ezt, az ismerőseim között is nem egy olyan 20-, 30-as éveiben járó van, aki sokáig vele egykorú emberrel volt párban, majd a szakítást/válást követően egy náluk jóval, akár 10 évvel is idősebb fazonokkal jönnek össze, sőt hosszútávon meg is házasodnak, úgy hogy a másik félnek lehet hogy az előző kapcsolatából már gyerekei is vannak.

2021. okt. 30. 10:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

30 vagyok, ha véget érne a mostani kapcsolatom valószínűleg én is idősebbet néznék magamnak.

Mindig is az idősebb pasik vonzottak, véletlenül jöttem össze korombelivel.

Mi az oka?

Ferfiasabbak mint a 20-30 évesek.

2021. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%

Nő vagyok,volt jóval fiatalabb pasim. Mindkettőnknek volt lakása,Ő 2x annyit keresett mint én,viszont nekem volt megtakarításom. Mindezek viszont sosem kerültek szóba köztünk mert egyáltalán nem volt jelentősége."


Nyilván nem került szóba, mivel nem szenvedtél semmiben hiányt.. Ha egy csóró albis lett volna a pasi akkor már hamar elgurult volna a gyógyszered..

2021. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jaja, az egzisztencia olyan, mint a levegő. Csak akkor okoz problémát, ha nincs.
2021. okt. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy szeressétek egymást. Onnan hogy 1 év vagy 1000 év a különbség nem fog számítani mert szerintem nem azzal fogsz foglalkozni a mai rohanó világban, hogy hány év különbség. Ismerek rengeteg párt. Vannak akik a gimiben osztálytársaim voltak és azóta együtt.(egykorúak) volt aki hozzáment egy gazdag csókához és még dolgoznia se kell. Jóbarátom meg első munkahelyén elvette a nála 8 évvel idősebb főnökasszonyt.


Ez a idősebb pasikhoz vonzódom dumát cenzúráznám. Itt szellemi éretségről van szó. Olyan férfiak/nők akik szellemi érettségbe felérnek az elváráshoz.

2021. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10-es vagyok,a 12-es válaszolónak szánom. Kiemelted a hozzászólásom egyrészét. A lényeg pont az volt,hogy semmiféle anyagi motiváltságm vezérelt bennünket egymás felé. Ezt pont azért írtam mert nagyrészt anyai érdekeltséget látnak sokan az ilyen kapcsolatok mögött. Biztos van ilyen is,de a szép és okos fiatal nő vonzódhat egy idősebb pasihoz a értelmi "hozadéka" miatt is.
2021. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!