Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődik be egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődik be egy nő ezen a beszóláson + jogos, hogy mocskosul szívatja, alázza a pasit?

Figyelt kérdés

Adott egy nő akit nemrég eljegyzett a párja.

Adott egy pasi, aki annyit mondott, hogy meglepődött, hogy el fogja venni valaki, nem hitte volna, hogy az a típus, akit feleségnek akarnak. Azért mondja a pasi, mert kevesebb, mint 1 évvel a csaj kapcsolata előtt 3-asban szilveszterezett a csajjal és annak a barátnőjével és mindenki csókolózott mindenkivel "poénból", és a csaj hagyta a mellét fogdosni, amikor a barátnője berúgott és elbóbiskolt kicsit. Csak a srác tartásán múllott, hogy nem lett 3-as szex.

Adaléknak ott van, hogy a nő kapcsolaton belül is folyton kicsípi magát, szoknyát hord még ősszel, télen is, magassarkú, smink, méregdrága parfüm, minden. A "szép-szép, de otthonra nem kéne" kategória.



2021. okt. 31. 17:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem szereti a hármasozást,micsoda fertő.Nem is értem,hogy vehetett el,nem voltam szent előtte se,szeretem a szép ruhákat,sminket,de tudok lompos lenni is,vagy egyszerűen felöltözve otthon.Szereti,ha másoknsk tetszem.

Azzal a nővel nincs semmi baj,te vagy megsérződve,hogy nem hagyta magát.

2021. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Uristen xdddd A nem incel vilagban barkit szanhatnak hazassagra, akivel egyutt van egy ferfi, meglepo modon a jol kinezo noket is. Csak a ti beteg vilagotokban letezik az, hogy felesegnek jo lesz a kicsit husos, kocos, pattanasos Petra, mert az tuti nem csal meg, meg mert nektek jo az is, hogy szex kozben Kingara gondoltok a HR-rol, akinek eloben koszonni sem mertek kb.

Mas ferfiak meg felesegul veszik Kingat es boldogan elnek egyutt, mikozben ti eltek a szanalmas nyomorban es hazugsagban.

2021. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam 20 éves korom körül hasonlót (nem volt soha egyéjszakásom, de csináltam olyat, hogy felváltva csókolóztam az egyik barátnőmmel + egy sráccal, nagyon izgatta a srácot, de eszünkben sem lett volna 3asozni, sőt, a barátnőm még szűz is volt, nem minden az, aminek látszik) + most is szeretek szoknyát (igen, miniszoknyát) hordani harisnyával, sminkelem magam és parfümöt is viselek.

8 éve van párom, soha nem csaltam meg és nem járattam le, semmi erkölcstelent nem tettem.

Ha nekem állna valaki ilyen nyomoréksággal, onnantól minden mocskot megengednék magamnak vele szemben, arra mennék, hogy vergődjön még jobban.

2021. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos, hiszen burkoltan le ri,bancoztad, aki csak pár dugás erejéig ér valamit.

Viszont az nagyon érdekel, hogy egy felnőtt férfit mivel lehet "szivatni és alázni". Hacsak nem munkatársnő (ebben az esetben még bunkóbb amit előadtál neki) akkor el nem tudom képzelni mit takar amit írtál.

2021. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!