Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfiként mit választanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiként mit választanál?

Figyelt kérdés

1. Van egy sok éves házasságod, mindig hűséges voltál, de az egész elllaposodott, de van egy gyermek, aki összetart. Minden nap a gyermeked mellett tudsz lenni.


2. Beleszerettél valakibe, akivel nem volt még semmi, de tudod, hogy ő is nagyon szeret téged. Egy vidám, boldog élet várna vele, de hétvégi apuka lennél.



Mi tévő lennél? Képtelen vagyok döntést hozni. Feladnál egy stabil, de jónak nem nevezhető életet a boldogságért? Ha így döntenék, valaha megértené a gyermekem?


2021. okt. 31. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
23%

Jó opciók, de kíváncsi lennék a feleséged véleményére. Ahogy a környezetemet elnézem, az ő szava is dönt, többségében benyelik a megaláztatást és visszafogadják a megcsalót.

Akkor még párszor megcsalhatod.

2021. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
61%

Egyiket sem

Azt valasztanam h leulnek a feleseggemmel es atbeszelnenk ezt. Ha kell szaksegitseggel. Coach vagy mediator


Ha a szex a gond akkor visszalopnam a intimitas a kapcsolatba. Pl elvinnem randizni. Egy kellemes intim este. Massazs. Beszelgetes. Mindennapi oleles csok csak ugy random. Szexy uzenetek. Apro meglepetes. Megdicsernem a kulsejet. Megkoszonnem a vacsorat. Mosolyognek ra.

Elkuldenem kikapcsolodni. Es ami kell h a lasossag elszalljon!

2021. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
57%
A nő elfogadja mindezt? Azt hogy a hétvégén, mikor együtt lennétek, akkor a gyerekeddel töltöd az időt.
2021. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
65%

Az senkiben nem merült még fel, hogy lehet, az a házasság sosem volt igazàn jó, ès valamelyik fél most lett szerelmes, és tényleg boldog az újjal?

Csak mert én ismerek ilyet.

2021. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
63%
Azt nem lehet tudni, hogy a szeretővel valóban vidám és boldog élet várna-e. Más a szerelem hevében ezt így érezni és más, amikor jönnek a szürke hétköznapok. Kísértés folyamatosan van az ember életében, ha mindig engednénk ezeknek, akkor majdnem mindenki elválhatna. A döntést alaposan meg kell gondolni. A lapos házasságot az asszony fele jelezném és a parterapiat valószínűleg elkezdenék.
2021. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
83%

Azért laposodott el, mert egyikőtök sem tesz energiát a kapcsolatba (gondolom, az asszony energiáját is leszívja a gyerek).


A másik nő most újdonságnak hat és az illúzió is megvan, hogy vele aztán örökké rózsaszín köd lesz. Pedig egy büdös lóf@szt. Ott is jönnek majd a hétköznapok, mindenkinek lesz "jobb" dolga, mint a másikkal romantikázni, ezért az is ugyanúgy el fog laposodni.


Minden elb@szódik, ha nem gondozod és nem fordítasz energiát a karbantartásra/javításra. Legyen az ház, kert, kocsi vagy egy házasság/párkapcsolat.


33F

2021. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem szereted a másikat, semmilyen terápia nem segít!


14 teljesen igazad van egyébként!

2021. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen mindegy

Ha az elsore keptelen voltal figyelni akkor a masodik al es tobbedik el is ugyan ez lesz a felallas

Aztan leszel 70 es lesz 4 exed 4 gyerekkel. Parkapcsolatod meg egysem...

2021. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

Akkor tisztázzuk. Sosem csaltam meg a feleségem, most sem tettem. Szeretem a gyermekem, ezért nézem azt, hogy neki mi lenne a legjobb. Nem mártírkodom, azt remélemtem, hogy valaki járt már hasonló cipőben és ír pár okos tanácsot vagy biztató szót.


A feleségemmel 3 éve semmilyen szexuális kapcsolatom nincsen, mert egyszerűen nem érdekli az egész. Ha közeledni próbáltam, mindig azt kaptam, hogy ő fáradt, itt fáj, ott fáj.... Én ezt értem, de azért mindig lerázni, érdekes. De hétvégén elmenni a barátnőkkel csajos napra nem fáradt soha, neki úgy érzem, már csak annyi a fontos belőlem, hogy vigyem haza a pénzt.


Míg ott van egy másik ember, akit 1 éve ismerek. A munkahelyen ismertem meg, fantasztikus ember. Ha 12 éve tudom, hogy létezik ilyen természetű nő, sosem házasodom meg inkább várok. És nem szexuálisan vonz, ahogy írta pár ember. Tökéletes lelkitársam.

2021. okt. 31. 21:47
 20/68 anonim ***** válasza:
94%
Tud a gyerekekről a nő, kérdező? Elfogadja?
2021. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!