Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfiként mit választanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiként mit választanál?

Figyelt kérdés

1. Van egy sok éves házasságod, mindig hűséges voltál, de az egész elllaposodott, de van egy gyermek, aki összetart. Minden nap a gyermeked mellett tudsz lenni.


2. Beleszerettél valakibe, akivel nem volt még semmi, de tudod, hogy ő is nagyon szeret téged. Egy vidám, boldog élet várna vele, de hétvégi apuka lennél.



Mi tévő lennél? Képtelen vagyok döntést hozni. Feladnál egy stabil, de jónak nem nevezhető életet a boldogságért? Ha így döntenék, valaha megértené a gyermekem?


2021. okt. 31. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
100%
Azt választanám, hogy úgy bánok. A gyerekem anyjával, ahogy szeretném, hogy valaki majd a lányommal bánjon. Vagyis ha együtt nem megy, tisztességesen és kulturáltan lezárom, nem leszek egy emberi hulladék, akit elnézve minden valamire való nő csak szánalmat érez
2021. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
80%

Nalam akkor kerult elo a szexmentesseg mikor azt ereztem h a paromnak csak erre kellek.

Semmi intimitas semmi oleles semmi udvarlas semmi kedves szo

"Csak dugjunk mar mert akarom" es kb letojta h en akarom e van e kedvem es egyaltalan felizgat e a szex gondolata vele.


Akkor kerult ez elo megint a tema, mikor megertette felfogta h ha nem NOkent banik velem es csak egy kellek vagyok uritesre, megkonnyebbulesre akkor elveszit.


Kerdezo te latod a felesegedben a NOt? Ugy vagy vele h erezteted vele h o a TARSad ? Megmutatod a SZERETETed fele?

Beszeltetek errol? Kertes segitseget? Egyaltalan tudja h neked ez problema? Teremtettel hangulatot hozza? A mindennapi eletben egyenrangu veled? Kiveszed a reszed a hazimunkabol es a gyereknevelesbol?

2021. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
2%

Én a 3. utat szeretném választani. Azért vagyok most is nyitott kapcsolatban és azért szeretnék ebben lenni a jövőben is, hogy ne használjuk el egymást és ne unjunk rá egymásra rövid időn belül.

Plussz egy nővel, aki van annyira intelligens és van benne annyi belátás hogy egy ilyen kapcsolatra képes egy válásnál sem lenne probléma. Jó szűrő ez a habzószájú gerinctelenező anyatankok ellen.

2021. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
64%

Bírom, hogy itt mindenki született feleség. Bár az asszony min. 3 éve lesz.rja a férjét, lehet, hogy sose volt egy földreszállt angyal, de azért alanyi jogon jár neki a beszélgetés, terápia, apám f.sza, csak mert beteljesítette a SAJÁT vágyát, szült egy gyereket. Mert ugye nem gondoljátok, hogy csak a pasi akarta?

Ezzel szemben van egy másik nő, aki meg semmi rosszat nem tett.Pl.nem nyírta ki a kapcsolatát szexmegvonással.(Igen, a pasi is biztos hibázott, de most csak a nőkre térnék ki.) Na, neki nem jár semmi. Miért? Neki nem fájhat, hogy nem őt választja a pasi, hanem a szokott rosszat? Ő nem érdemel szerelmet, gyereket, semmit? Tudom, válasszon független pasit. Csakhogy ez nem így megy. Lehet, hogy neki ez a pasi lett volna az igazi, de mivel nem lehetnek együtt, X év múlva majd ő fog egy langyos fosban kínlódni, mint most a kérdező, vagy épp marad egyedül és lemond a boldogságról. Persze, lehet, hogy őt is megunná a kérdező, de mitől vagytok benne ilyen biztosak? Most a kérdező szerelmesebb belé, mint a feleségével valaha is. Az nem fordulhat elő, hogy valaki nem a megfelelő nőt veszi el, mert nincs kristálygömbje, ami megmutatja, hogy vele majd csak X év múlva fog találkozni? Ha mégis előfordulhat, akkor is direkt tönkre kell tenni legalább 3 életet? (A férj, a szerelem, és gondolom a feleség se lehet valami boldog.) Komolyan nem értem, miért választják az emberek direkt a sz.rt. Ez a gyerekelhagyás meg iszonyú nagy baromság. Nem, a gyerek, nem azonos az anyjával. A párkapcsolat lezárása, nem egyenlő a szülőség eldobásával. Tudjátok, férfi-nő=párkapcsolat. Apa-gyerek=egyenesági kapcsolat. Ne keverjük a szezont a fazonnal.

2021. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
4%
34, Tank nehezen fordul és a kilátás a világra sem jó belőle.
2021. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
55%
Van egy öcsém. Neki a 2. felesége az igazi. Az első is terhesseggel fogta meg. Éltek 10 évet körülbelül, aztán megismerte a 2. nőt, aki egy ideig a szeretője volt. Lebuktak - véletlenül- aztán persze a nőnél is bekovetkezett a baleset, terhes lett. Öcsém imádja a nőt, már verekedett is érte mert valakiről állított valamit sogornom.. A nagyobbik gyerek ellen hangolta. Már nem is látogatja öt öcsém. Úgy irányítja, manipulalja ahogy akarja. Bevallom én nem szeretem ezt a nőt. Viszont el kell fogadnom, hogy ocsemet valamivel igen meg tudta fogni, neki o az igazi. Tehát a második. Az ex sogornomet szerintem nem szerette, csak el kellett vennie feleségül.
2021. nov. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
10%
En felrekurnek, sajnalom.
2021. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez a két opció nem egymás közötti választásnak kéne lennie gondolok itt arra hogy "elváljak-e egy másik nőért" hanem az első dolognak az kéne hogy legyen "elváljak-e" (semmi garancia hogy hosszabban lesz bármi a másikkal) Megkéne tudni az okát miért laposodott ek a kapcsolat, miért nincs szex mert lehet egyszerű az oka hogy nem indítod be nincs előjáték rossz sok más opció és ha menthetetlen (párterápiával is) akkor feljöhet a válás, ahol szerintem fontos lenne az is hány éves a gyerek

Utána meg jöhetne az új lány nem belekezdeni amíg házas vagy és még nem is válsz

2021. nov. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
19%
Egy álomvilágban élsz. Nevetséges, felnőtt létedre.
2021. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 A kérdező kommentje:

32.


Igen, legalább már kétszer elmondtam neki az elmúlt években, hogy nem jó irányba haladunk, ő erre azt mondta butasagokat beszélek. Próbáltam vele kedves lenni, anyu vigyázott a gyerekre, mire hazajott csináltam vacsit, hogy töltsünk együtt egy romantikus estét kettecsken. A válasz erre az volt jaj de jó, anyad vigyázz a gyerekre, legalább kialszom magam. Mehettr amit főztem, zuhany es elvonult aludni.


Hidd el nem egy próbálkozásom volt, de elfáradtam. Hiába akartam egyedül menteni, ha neki nem számít és semmit nem tesz bele.

2021. nov. 1. 10:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!