Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfiként mit választanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiként mit választanál?

Figyelt kérdés

1. Van egy sok éves házasságod, mindig hűséges voltál, de az egész elllaposodott, de van egy gyermek, aki összetart. Minden nap a gyermeked mellett tudsz lenni.


2. Beleszerettél valakibe, akivel nem volt még semmi, de tudod, hogy ő is nagyon szeret téged. Egy vidám, boldog élet várna vele, de hétvégi apuka lennél.



Mi tévő lennél? Képtelen vagyok döntést hozni. Feladnál egy stabil, de jónak nem nevezhető életet a boldogságért? Ha így döntenék, valaha megértené a gyermekem?


2021. okt. 31. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:
A feleségem irodában dolgozik, napi 8 óra. Hétvége, ünnepek szabadok. Csak tudod ebben nekem az a fura, hogy én ugyanúgy viszem a háztartást, amikor nincs otthon, mint ő fordítva. De ha a barátnők hívják el hétvégén akkor hogy lehet hogy egyszer nem fáradt?
2021. nov. 1. 11:26
 52/68 anonim ***** válasza:
49%

Mert ők lazák és vidámak, szeret velük lenni és nem rád gondolni?


Az önkritika hol marad?

Mert most már 6 oldalban hallgatjuk, hogy mennyire nulla a házasságod, mert a feleséged hogy viselkedik. Sorold már fel akkor azt, amivel TE járultál ehhez az eredményhez hozzá, kérlek!

2021. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
0%
52, Mindegy mivan akkor is a pasas a hibás és kész. 😅😂
2021. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy zömében a nők hisztiznek itt.


Én évekkel ezelőtt nem ezt a nőt vettem el. Csak ahogy jött a gyerek, minden kényelmes ahogy van, szarok mindenbe, ez nem normális így.



Én egy normális családra vágytam, amikor megnosultem. Együtt kirandulasokra, hárman tök jó dolgokat csinalhatnank együtt, de nem. Rám vagy az én programokra sosem jut idő. Ha megyünk is a gyerekkel megyünk, sosem akár jönni. Ezzel akkor mit kezdjek? Ez szerintetek egy boldog élet? Qvara nem az.

2021. nov. 1. 11:32
 55/68 anonim ***** válasza:
25%

Hidd el, ő se ehhez a fszhoz ment hozzá, az is fix.


Én itt egy embert látok hisztizni, téged.

2021. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, utál téged a feleséged? Vagy miért ilyen?
2021. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:

Ezt tőle kellene megkérdezni.


Igen, bennem is van hiba. Ez kell, az kell... Annyit dolgozom, mint az állat, hogy mindenünk meglegyen. Mégsem én járok új autóval, hanem a feleségem. Én bérem a 14 éves autóval is. Nem költők egy rahdeli pénzt cipőre meg ruhákra. Ha a barátnőm felujitotta a nappalit, nekünk is fel kell...


Szóval akkor itelkezzetek mind, ha bele láttok. Nem gondolom, hogy ezt érdemlem a nejemtol.

2021. nov. 1. 12:41
 58/68 A kérdező kommentje:

Na ebben csak a mókás, hogy ti nők annyira nagyra vagytok magatokkal, védték egymást. Semmilye nincsen a többségnek, csak a kis ruhácskák meg cipőcskék, mennyit tettek hozzá a családi vagyonhoz? A budos nagy semmit, de követelni azt tudtok. A világ összes pénze sem lenne elég nektek.


És itt jön elő, hogy tisztelet annak a pár kivételnek, de nem sokat ismerek ám.

2021. nov. 1. 12:44
 59/68 anonim ***** válasza:
100%
Hmm pont ezek miatt valtam el. Azt hitte az az elet h agyondolgozza magat. Mivel ram kevesebb ideje volt igy kompenzaltam a vasarlassal.
2021. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo , az 58 -as valaszodban , mindent megvalaszoltal! A feleseged helyeben en is utalnalak! En sem szivesen toltenek idot veled!
2021. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!