Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfiként mit választanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiként mit választanál?

Figyelt kérdés

1. Van egy sok éves házasságod, mindig hűséges voltál, de az egész elllaposodott, de van egy gyermek, aki összetart. Minden nap a gyermeked mellett tudsz lenni.


2. Beleszerettél valakibe, akivel nem volt még semmi, de tudod, hogy ő is nagyon szeret téged. Egy vidám, boldog élet várna vele, de hétvégi apuka lennél.



Mi tévő lennél? Képtelen vagyok döntést hozni. Feladnál egy stabil, de jónak nem nevezhető életet a boldogságért? Ha így döntenék, valaha megértené a gyermekem?


2021. okt. 31. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
63%
Szegény te, szegény áldozat, úúúgy sajnállak... jah, nem.
2021. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
18%
40, Én vagy ott hagynám vagy a gyerek miatt csalnám.
2021. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen fszokkal van tele a világ. Egy vagy atöbbiből. A gyereknek szr példa, de majd ő is otthagyja az unokádat annak idején. Csak tudd, honnan veszi a példát.
2021. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:

Ha az eszemre hallgattam volna az elmúlt években, rég elváltam volna, csak a gyermekem miatt nem tettem.


Abban igaza van annak, aki azt írta, hogy minta anyának allitjatok be, ha egy feleségről van szó és ha valaki szimplán csak érez más iránt érzelmeket rögtön szarházi. Azért ne felejtsétek el, emberek vagyunk, nem robotok. Érzelmekkel.


Soha nem csaltam meg, tiszteltem Őt. De arról nem tehetek, hogy beleszerettem valakibe. A válás gondolatát pedig nem ő hozta. Már évekkel ezelőtt ott hagytam volna, ha nincsen a gyermekem. Csak ismerem a nejem, ott fog megszivatni, ahol tud és ezt a gyermekemmel fogja kezdeni, ezért nem mertem lépni.

2021. nov. 1. 10:54
 45/68 anonim ***** válasza:
49%
43, Anyatank. 😄
2021. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
80%
44, Uhh, na ez az a nő akit az ellenségemnek se kívánok. Részvétem.
2021. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
7%
Ha gondolod egyébként megvárhatod az új válást szabályozó törvény elfogadását. 2hét/2hétben nehezebben neveli ellened a gyereket.
2021. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
48%
Mibe szerettél bele? A lehetőségbe? Még semmi nem történt. Csak a fejedben létezik, valami, ami jobb, mint ami most van. Szerintem nem tettél meg mindent azért, hogy a meglevőt megjavítsd és innentől a döntés is azért nehéz, mert felelősséget kell vállalnod azért, hogy szétcseszel egy családot. Ez a te hibád lesz, mert nem küzdöttél érte. Áldozatot játszottál helyette és besértődtél. Ennyit tettél.
2021. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
58%
48, Most írta le mit tett, te szelektív vak.
2021. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz erre az volt jaj de jó, anyad vigyázz a gyerekre, legalább kialszom magam. Mehettr amit főztem, zuhany es elvonult aludni."


Azert ez sokat elarul! Mitol ilyen kimerult a feleseged?

2021. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!