Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy rakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy rakás szerencsétlenség vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmit nem tudok felmutatni, vagy csak dicsekedni vele, mint mások. Tisztában vagyok hogy nem szép dolog, de szoktam irigykedni a velem egykorúakra, és úgy magamtól különbnek is tartom őket. A családom is azt mondja pszichiátriai eset vagyok, akinek lekellene százalékoltatnia magát, mert amúgy bolond vagyok. Azt mondják jobb lenne felkötmém magam, mert nehéz lehet nekem ilyen beteg aggyal élni.

Amikor ezen megsértődöm akkor meg jönnek bocsánatot kérni.

Egyszerűen másoktól irigylem az ügyességet, azt hogy valaki olyan ügyes, hogy még a munkahelyén se szólnak be sose neki. Vagy hogy eljutott odáig hogy annyira szeretik, hogy házasságban él.

Nekem meg az érettségimen és a szakmámon kivűl semmim nincs, ezekre nem lehet büszkének lenni. Illetve arra sem hogy 29 evesen még csak barátom van, és ennyi.


2021. nov. 8. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust, de minél előbb!
2021. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd abba az önsajnáltatást.
2021. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleiddel laksz, kérdező?
2021. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj az irigykedéssel ha nincs mögötte rosszindulat és keserűség.
2021. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy pszichologushoz. Adsz neki 10000 forintot es elmeselheted neki, hogy mit gondolsz. Meg fog hallgatni es a vegen javasolni fog egy terapias folyamatot. Vagy sajnald magad tovabb, masok is ezt teszik.
2021. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem meg az érettségimen és a szakmámon kivűl semmim nincs, ezekre nem lehet büszkének lenni. Illetve arra sem hogy 29 evesen még csak barátom van, és ennyi."

Mondd ugyanezt így: van érettségim, szakmám és barátom!

2021. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még szakmám sincs...
2021. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt a siránkozást hagyd abba először is!
2021. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez esetleg megnyugtat, a barátom is egy rakás szerencsétlenség, mert schizoid, de ettől még szeretem
2021. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A családoddal van a baj és hogy belédbeszélik a hülyeségeket! Egy normális társ kellene neked aki szeret és támogat.
2021. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!