Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégi buli 6 sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégi buli 6 sráccal, egyedüli lányként, van valamitől félnivalóm?

Figyelt kérdés
A srácok feljönnek születésnapot ünnepelni Budapestre, kibérelnek egy lakást, ott lennénk, ha elmegyek.

2021. dec. 1. 16:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/145 anonim ***** válasza:
90%
20-as, a 16 éves lányodnak is ugyanezt javasolnád egy ilyen helyzetben?
2021. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/145 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztgetjük, nagyon is valós veszély egyedüli lányként elmenni egy 6 fős ismeretlen csak fiúkból álló buliba. Csináltam én is sok hülyeséget fiatalon, áldom is az eget hogy nem történt soha baj, de ezt én se vállaltam volna be. Életre szóló trauma is lehet a vége…
2021. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/145 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudjuk a korát. Viszont tiltani se lehet semmit. Nyilván nem megölni akarják, de az benne van a pakliban hogy a piától megbátorodva megpróbálják egy kis szexre rávenni, ennyi.


Ezt mérlegeld kérdező mielőtt mennél.

2021. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/145 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mi értjük, te nem érted.

6 idegen fiú. IDEGEN fiúk. Az, hogy Tinderen beszéltetek, az semmi.

Tudod én hány pasival beszéltem Tinderen? Az nem ismertség.

Értjük, hogy te budapesti vagy, ők nem, de ez baromi veszélyes. Még fiú haverral sem mennék így.

Legyen eszed. Ha tetszel a fiúnak, akkor akkor is fogsz tetszeni ha ezt nem vállalod be. Ha meg emiatt lekopik, akkor egyértelmű mire kellettél volna neki. Tudom, ha tetszik valaki elvakít a rózsaszín köd, ezért van itt most a GYIK közönsége, hogy válaszoljon neked: ne kövesd el ezt az ordas nagy hibát, és ne menj fel 6 idegen csávóhoz.

2021. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/145 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 16 éves, 27 éves vagyok, nem vagyok már naív kislány. Ha arról van szó,hogy valamit nem akarok, akkor tudok nemet mondani rá.
2021. dec. 1. 16:54
 26/145 anonim ***** válasza:
100%

"piától megbátorodva megpróbálják egy kis szexre rávenni"


A nemi erőszakot ilyen szépen megfogalmazva még sosem láttam.

2021. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/145 anonim ***** válasza:
0%

22: Ilyen alapon kimenni az utcára is veszélyes...azért nem kell ennyire félni az élettől. A városban lesznek, ha nem jön be a buli, bármikor leléphet.


Ha szimpatikus neki az a srác akivel beszélt, meg tetszik neki, miért ne mehetne el?


Féljen az élettől és üljön otthon mert okoskodtok neki?

2021. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/145 anonim ***** válasza:
100%
Nemet tudsz mondani, de ha 5 en lefognak nem nagyon tudsz mit csinálni.
2021. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/145 anonim ***** válasza:
100%
Édes kisanyám, agyilag 10 éves vagy. Szerinted 6 faszival szemben meg tudod védeni magad? Menjél, bzdmeg!
2021. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/145 anonim ***** válasza:
100%

"Féljen az élettől és üljön otthon mert okoskodtok neki?"


Ne féljen az élettől, dobja a kukába, minek az!

2021. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!