Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nagyon különös, jogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nagyon különös, jogy döntsem el, hogy egyáltalán normális - e?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Nagyon normális a gondolkodása sok szempontból. Jól érzem magam vele általában. De van, mikor elgondolkodom azon, hogy nem százas. Hogy van valami defektje. Vannak helyzetek, mikor nagyon fura, határozatlan, gyerekes. Olyankor a beszéde is más lesz, mint egy gyagyás gyereknek. A logikája, meglátásai nagyon jók, néha azt érzem, zseni agya van. Aztán meg alap dolgokat nem lát át, és irányítanom kell, szinte fogni a kezét, mint egy kisgyereknek.

Szóval esküszöm, 42 éves vagyok, de még nem ismertem ilyen embert, aki egyszerre lenyűgöz, és ugyanakkor elgondolkozom, úristen, miért kell ez nekem, lehet hogy nem százas. Az eddigi párjaim a társadalmi normákat és az átlagot tekintve normálisak voltak, de nem voltam velük boldog. Vele az tudok lenni, de folyton bennem van ez a kétely, hogy lehet, hogy én egy defektes pasassal vagyok együtt? Hogy tennétek ezt helyre?

Nem agresszív, nagyon szelíd, a környezete pedig tiszteli, úgy látom. Talán majd megszokom, hogy ő olyan más, mint az átlag?


2021. dec. 1. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélni vele erről?
2021. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond, csak nem egy karót nyelt, betokosodott fax.
2021. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bármilyen artatlanul szimpatikus én tartanék attól,hogy kiszámíthatatlan mire miként reagál. Volt már tartós kapcsolata? Ha igen,az működött? Miért szakadt meg?
2021. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Úgy nem gyerekes, hogy pl gyerekes érdeklődési köre van vagy gyerekesen nevetgél vagy pl gyerekesen bohóckodik, gyerekes viccei vannak. Hanem mintha hiányozna belőle az a késztetés, hogy igyekezzünk megfelelni társadalmi normáknak. Hogy komolyan vegyünk dolgokat.

Nem volt még kapcsolata előttem, nálam fiatalabb is. Alkalmi viszonyai voltak, nem törekedett kapcsolatra. Komolytalannak tartja a mai nóket. Nem szokott gügyörészni, anyjával teljesen egészségesnek látom a kapcsolatát. Jóban vannak, szereti, de teljesen le van válva az anyjáról. Nem tartok tőle, dehogy. Volt már sok olyan helyzet, hogy dühös volt vagy lehetett volna rám, nem bánt még szóval sem. Olyan ártatlan típus.

2021. dec. 2. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!